Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Hrušková

Žurnál+

WORLD POSTCARD DAY - 1.OKTÓBER

Lucia H. » Pozvánky a Reportáže / 2021-09-30 19:41:46 /  2 komentáre / 10 lajkov

A je to tu ! Prvého októbra oslavujeme krásny deň - svetový deň pohľadnice ♥ Vedel si, že pohľadnice sú jedným z najdôležitejších spôsobov odosielania správ ? Jej vynález bol dôležitým mílnikom v dejinách komunikácie a neskorším výtvarným umením, ktoré umožňuje pohodlný, dostupný a praktický spôsob odoslania správ či už si blízko, alebo potrebuješ informáciami prekonať veľké vzdialensti. A ešte k tomu takým krásny spôsobom, keďže prevedenia dnešných pohľadníc už nepoznajú hraníc.... so semienkami, glitre, lakované časti, vrubkované okraje, ručný papier, atypický formát, oblé rohy, embossované časti a mnoho mnoho ďalšieho :)... NIE JE teda divu, že sa pohľadnice sú milovaným spôsobom komunikácie posledných 152 rokov a toto krásne tradičné umenie pokračuje krížom - krážom po celom svete ♥  

Samozrejme pre nás, čo pohľadnicami žijeme už roky ( ja ich píšem, od kedy viem písať :) je to udalosť roka a píšeme ich sviatok / nesviatok, nov tento deň obzvlášť. Avšak ak je to pre Teba novinka a chcel/a by si možno niekoho takto výnimočne potešiť mám pre Teba darček

Rozhodla som sa podporiť tento náš krásny sviatok myšlienkou posielať ešte viac krásnych pohľadnicových správ do sveta. Preto ku každej objednávke s pohľadnicami od 30.9. do 1.10. 2021 priložím ďalšiu zadarmo, aby si našla domov u niekoho, koho by si rád potešil práve Ty :)

A aby noviniek nebolo málo, práve som naskladnila krásne novinky aj medzi nálepkami, ktoré sa krásne hodia na aktuálne jesenné dotvorenie (nielen) pohľadníc.

 

Krásne zasielanie pozdravov plné milých slov a lásky.
 S láskou
ja.

Komentáre

PohladnicePreRadost .. ej veru, je nádherné nájsť si v poštovej schránke skutočnú pohľadnicu, list ... a je úžasné byť odosielateľom malej radosti a úsmevu :)))

2021-10-01 18:08:211x

Lucy-Art Presne :) ja až nechápem, prečo je tak málo nadšencov tohto krásneho spôsobu, posielania radosti :)

2021-10-02 11:42:232x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Lucy-Art
Lucy-Art
12641 predaných ks, 1727 hodnotení

»Vítam Ťa milý pocestný.
Nech sa páči - vkroč do ríše tvorivého sveta papierového ateliéru. Nezvyčajné, čarovné miesto, ktoré Ti ponúka množstvo kreatívnych pokladov. Obslúži Ťa floristka čo píše listy, pečatí ich, tvorí a miluje Matičku prírodu.

Informácie

» Zásielky sú odosielané hromadným podajom 2x do týždňa. To znamená po úhrade do max. 3 pracovných dní od pripísania finančných prostriedkov na účet prijímateľa (ak to situácia umožňuje). «

Faktúra vo formáte PDF & podacie číslo Vašej zásielky je vždy k dispozícií pod objednávkou.

V prípade, že už vlastníte pečatidlo s univerzálnym závitom, stačí napísať a máte možnosť objednať si len hlavu pečatidla, ušetríte tak 2€ na rukoväti :)

Ďakujem, že šetríme spoločne Matičku prírodu.

Moje kategórie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Pohľadnica "v lese" - 13004025_Pohľadnica "v lese" by Lucy-Art
 Páči sa 28 ľudom
0,99 €
 - Pohľadnica "skleník" - 13004130_Pohľadnica "skleník" by Lucy-Art
 Páči sa 21 ľudom
0,99 €
 - Pohľadnica s nálepkami "izbovky" - 13287752_Pohľadnica s nálepkami "izbovky" by Lucy-Art
 Páči sa 22 ľudom
1,90 €
 - Pohľadnica "Darček pre Teba " - 13765597_Pohľadnica "Darček pre Teba " by Lucy-Art
 Páči sa 17 ľudom
2,30 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »