Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Hrušková

Žurnál+

Charitatívny bazár v Kyjeve. Pomôžeš aj Ty ?

Lucia H. » Pozvánky a Reportáže / 2018-10-29 08:13:40 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

Ahojte sašisti, je nový týždeň pred nami a teda aj nové možnosti ako pomôcť, ako urobiť nové rozhodnutia, skúsiť nové projekty a poslať trochu radosti zo života ďalej... Prinášam práve takúto možnosť aj sem k nám ♥  Aby ste tomu rozumeli, moja priateľka u ktorej som bola pred rokom na návšteve v Kyjeve a písala som Vám vtedy aj žurnál o mojej ceste tam ( https://www.sashe.sk/Lucy-Art/journal/kyjev-a-moj-navrat-z-neho ) ma oslovila, či priložím ruku k pomoci pre tých, ktorí to skutočne potrebujú.

 Poprosila ma, či by som darovala niektoré moje handmade veci na charitatívny bazár, kde sa vecičky predajú a peniažky poputujú tam, kde ich treba. Ja do toho idem a skutočne verím, že sa nás nájde viac, pretože život na Ukrajine je pre niektorých skutočne ťažký, viem že aj iné kúty sveta sú na tom zle, avšak ja som to v Kyjeve videla na vlastné oči a nebude preto náhoda, že sa ku mne dostala takáto príležitosť. Povedala som si, že to chcem posunúť ďalej, tak prosím Vás, skúste precítiť či by Vám až tak veľmi chýbalo nejakých pár kúskov z Vašej tvorby. Nejde o peniaze, ktoré by ste darovali, ide o kúsok z Vás, ktorý tie peniažky zarobí a pomôžu, ďakujem ♥

 " Minulý rok sa zapojilo do charity bazáru ( IWCK Charity Bazaar ) 41 ambasád, vyše 8000 ľudí sa zapojilo a výťažok bol 3,1 milióna hrivien čiže niečo cez milión EUR .... tento rok bude mať Slovensko po dlhej dobe tiež svoj predajný stánok .... pred 10 rokmi sme v ňom predávali od kryštálu, skla z našich sklární aj naše vína, pálenku, mali sme zdobené perníčky.... cukrovinky.... a tak vzhľadom na to že na všetko treba sponzorov každý kto môžeme z ambasády počnúc od novej pani velvyslancovej oslovujeme ľudí, ktorí by aspoň kvapkou mohli, vedelia a chceli pomôct.... pretože kvapka ku kvapke je more dobrej práce pre ľudí, ktorí to tu naozaj potrebujú. Zatiaľ máme sľúbené horalky, perníčky, cimbalovku ako podmaz aj na hlavnom pódiu.... " dodala moja priateľka, keď som sa samozrejme zaujímala o projek viac.


 

Tento rok bude prvý krát v zástupe vlajok viať aj tá naša, Slovenská. A to je príležitoť pre nás, čo vieme aspoň troškou priložiť naše šikovné ruky!
" Minule sme mali aj modranskú keramiku .... čiže privítame čokoľvek co vytvoria slovenské ručičky.. " 

Idete do toho spolu so mnou ? 
Zapojiť sa môžeme všetci, jediné čo je potrebné je chcieť.
Najneskôr do 24.11.2018 

Prosím, ktokoľvek by chcel niečo venovať ma kontaktujte správou https://www.sashe.sk/chcem/napisat-spravu?komu=Lucy-Art, prípadne pod žurnál a ja Vám budem písať podrobnosti, čo a ako.

ĎAKUJEME 


Fotografie: Konstantyn Zakhariy

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Lucy-Art
Lucy-Art
1366 predaných ks, 430 hodnotení

Lucy Touch Art ® Papierový Ateliér

...vítam Ťa, milý pocestný ...
Nech sa páči vkroč do mojej ríše voľnosti a spoznaj tak dušu nejedného príbehu, ktorý sa Ti otvorí pri každom jednom dielku ...

~ Faktúra vo formáte PDF & podacie číslo Vašej zásielky je vždy k dispozícií pod objednávkou. Ďakujem, že šetríme spoločne prírodu :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - "Slovakia Folk Collection" / No.2 :) by Lucy-Art
 7 komentárov
 Páči sa 102 ľudom
62,50 €
 - Dopisná sada  Dopisná sada " Gues How Much I Love You" by Lucy-Art
 Páči sa 35 ľudom
23,50 €
 - "Beast" Diary by Lucy-Art
 Páči sa 26 ľudom
69,50 €
 - " Bear" Diary by Lucy-Art
 Páči sa 28 ľudom
69,50 €
 - Diár Diár " Moja Marína - Karolína" by Lucy-Art
 Páči sa 42 ľudom
68,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »