Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Hrušková

Žurnál+

Ateliér 2019 v obrazoch

Lucia H. » Blogy / 2019-12-29 13:00:01 /  10 komentárov / 54 lajkov

...už cítim, aký bude ten rok 2020 magický. Ako veľmi sa sústredím na to, že ho budem prežívať inak, ako tento rok 2019. Už - už ho vyhliadam spoza okna :)

Tento rok sa toho udialo veľa a zároveň, ak sa mám rozpamätať na niečo konkrétne, mám pocit, že sa neudialo nič. Pravda je taká, že som sa stihla dvojnásobne presťahovať viac ako 200 km hore - dolu, raz ma stihli okradnúť o všetko, čo som mala (800 eur v hotovosti nachystané na svadobnú výzdobu, doklady)... a začínala som od nuly s novou identitou (na mieru vyrobená peňaženka od BooBak (https://www.sashe.sk/BooBak) s legitimačkou darca krvi od svojich 18tich je pre mňa identitou), pobehať Holandsko, vidieť obľúbené kapely na živo, rozchodená zlomená noha, seknutá lopatka, zápal pohrudnice a priedušiek na tri mesiace ...

Tým najväčším výsledkom je teda skutočne zdravie, nech to už znie akokoľvek otrepane a moje nové úžasné bydielko s partnerom, kde ateliér má takú tú úžasnú energiu a atmošku, ako som potrebovala na tvorenie. Takže túto udalosť považujem zrejme za tú, ktorá ma najviac posunula, pretože to bolo v celku náročné, plné problémov a takých tých situácií, ktoré si človek opakuje v hlave, že "nechce", aby sa stali. Budem dvojnásobná krstná mamina, čo nevidieť - takže taktiež veľká udalosť. A takto by sa dalo pokračovať v podstate dlho, no to by zrejme nikoho nebavilo čítať, pretože všetci sme si niečím za tento rok stihli predsa prejsť.

Ja sa túžim s Vami podeliť o nové tvorivé miestečko, ako inak žurnálom, keďže už nie jedenkrát som s Vami zdieľala tvorivé miesto. Fotografie zoradím postupne, ako sa ateliérik menil, tak ako išli ročné obdobia. 

Nasťahovali sme sa koncom leta.

Moje poklady - ručné papieriky od úžasnej Lu.bi (https://www.sashe.sk/Lu.bi).

Prišla krásne farebná jeseň, ktorú sme sa snažili prebajkovať vždy, keď nám to čas umožňoval.

Tento rok sa mnoho mojích klientov premenilo na mojich priateľov, za čo som veľmi vďačná tomuto roku a ďakujem za takýto dar do života ♥

(zhoršená kvalita fotografií, žiaľ sú len z mobilu)  

(recyklované papuče od Miricitka https://www.sashe.sk/Miricitka)

Tento nečakaný darček ma posadil na zadok. Vyrobená miniatúra môjho ateliéru od úžasnej Katky (https://www.sashe.sk/Katarinceek) - ešte aj svieti!

A po jeseni, prichádza pochopiteľne zima, aj keď vonku to žiaľ pre globálne otepľovanie tak nevyzerá.

Konečne sme si našli aj čas urobiť moju vytúženú galériu domoviny, nad pracovný stôl. Grafika od pomello (https://www.sashe.sk/pomello).

Nuž a teraz už pribudlo viac kvetov do ateliéru a keďže bol očakávaný aj advent, tak aj milovaná Abies-ka, (Abies nordmanniana/Jedľa kaukazská), ktorú si po zime zasadíme na vinicu ♥ už druhú, vedľa minuloročnej, taktiež z Vianoc. 

 Ozdôbky - https://www.sashe.sk/DetviankaS & https://www.sashe.sk/BioHandmade

Krásne chvíle magické, počas týchto sviatkov zasielam a prejem nám rok plný lásky a pozitívnych zmien!

My sme tá zmena, prosím buďme k sebe láskavejší, ohľaduplnejší a komunikujme s porozumením - všetko je predsa o komunikácii.

ĎAKUJEM Ti rok 2019.

S láskou
ja.
 

Komentáre

Lu.bi Najmilšia Lucinka, nádherné tvorenie krásneho priestoru. Nech je ten 20tkový rok čo najčarovnejší...snáď bude môcť Lu.bi opäť nakúkať do Tvojho sveta. ♥♥♥

2019-12-22 23:22:201x

KONCITO Jééj, krááásny peliešok veru hej:) - teším sa, že ste našli miestečko -svoje - krásne tvorivé - jednoducho, vašej duši milé:)))!

2019-12-24 11:52:551x

PohladnicePreRadost Lucka ... želám šťastné aveselé sviatky a v novom roku - áno - veľa zdravia .... nech to u Vás stále tak krásne "vonia" papierom ...

2019-12-25 13:58:541x

ivyn jeeej... nádherný priestor, krásne zabývaný. Nech v roku 2020 prináša ďalšiu radosť a pohodu:))

2019-12-29 13:59:041x

Lucy-Art ♥ ďakujem krásne za slovká :)

2019-12-29 21:23:03

LEAN nádherné fotečky aj slová :-) ..presne tak všetko je komunikácii ..prajem všetko dobré

2019-12-29 21:50:131x

Softwille Top, krasne, s citom:) Mozem sa nastahovat?;))

2019-12-30 12:51:401x

nastasias Lucka prosím vás... Ta kraska vo hviezdičkovom črepníku... Poznáte jej meno?

2019-12-30 17:04:321x

zuzug Nádherné,držím palce, nech je skutočne magický. Môžem sa opýtať kde ste zohnali ten nádherný plechový kvetináč s hviezdickami? Asi som sa do neho zamilovala :)

2019-12-31 11:02:281x

Lucy-Art Softwille - kľudne :) Kreatívny stôl mám dosť veľký :)

nastasias - Stanka, samozrjme je to Helleborus - čemerica. Trvalka, ktorú si len čo rozmrzne pôda vysadím do voľnej pôdy, nejedná sa teda o izbovú rastlinu :)

zuzug - Zuzka, kľudne si Ty-kajme :) zohnala som ho v Bratislave, píšem Ti správu, kľudne Ti ho pôjdem kúpiť a zaslať :)

Ďakujem všetkým ešte raz za milé slovká, som veľmi rada že sa Vám u mňa páči ♥

2020-01-01 13:52:42

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Lucy-Art
Lucy-Art
10824 predaných ks, 1556 hodnotení

»Vítam Ťa milý pocestný.
Nech sa páči vkroč do ríše papierového sveta v ktorom tvorím pod handmade značkou
Lucy Touch Art ®

» Nájdeš tu aj materiál na Tvoje tvorenie.

» Floristka čo píše listy, pečatí ich, tvorí a miluje Matičku prírodu.

» Zásielky sú odosielané hromadným podajom 2x do týždňa. To znamená po úhrade do max. 3 pracovných dní od pripísania finančných prostriedkov na účet prijímateľa (ak to situácia umožňuje). «

Faktúra vo formáte PDF & podacie číslo Vašej zásielky je vždy k dispozícií pod objednávkou.

V prípade, že už vlastníte pečatidlo s univerzálnym závitom, stačí napísať a máte možnosť objednať si len hlavu pečatidla, ušetríte tak 2€ na rukoväti :)

Ďakujem, že šetríme spoločne Matičku prírodu.

Moje kategórie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »