Veľkosť:
Vyrobila značka:
Prírodné vence, dekorácie a doplnky pre Váš útulný domov. Prírodné, maľované, šité aj zerowaste výrobky. Tvore…
prekrasne! dakujem :)
Ďakujem za krásne utierky.
Cena a spôsob dopravy:
UPOZORNENIE!
Smaltované hrnčeky béžovej farby s objemom 350 ml sú momentálne u dodávateľa dlhodobo nedostupné. Dostupné sú s objemom 500 ml.
64 ľuďom sa to páči
Jesenný motív jabĺčok a hrušiek v čiernej farbe.
Utierky sú ušité z klasických, bavlnených retro-plachiet s vysokou gramážou.Plachtovina ako taká je perfektný materiál na utierky. Látka je mäkká, nasiakavá a príjemná na dotyk.
Na potlač som zvolila linografiku. Každá utierka je originál- rozloženie jednotlivých motívov, počet motívov na utierke, sýtosť čiernej farby...toto všetko sa môže líšiť pri každej vyrobenej utierke, pretože je to ručná potlač.
Na potlač som použila farbu na textil, ktorá je tepelne zafixovaná a prateľná do 40°C. Skúšalasom však pranie na 60 °C, dokonca aj na 95°C a farby sú stále krásne.
Utierky majú vpravo hore všité pútko na zavesenie.
Veľkosť: 41x56
Materiál: 100 % bavlna, farba na textil
Spôsob výroby: linoryt, strojové šitie