Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Laciaková

Žurnál+

Od maľovania ku patternom

Lucia L. » Tvorba / 2020-09-26 10:42:56 /  4 komentáre / 30 lajkov

Alebo ako ma rok 2020 v mnohom (ne)prekvapil ;)

Už je to celkom pekná doba, odkedy som sem naposledy niečo písala. Ak mám byť presná, tak by to mohlo byť nejakých 8 mesiacov. Je to totiž doba, odkedy svoj život zdieľame s ešte jedným úžasným človiečikom menom Lilly. 

Malá vodnárka nám prišla na svet 4. februára, teda deň pred mojimi narodeninami a odvtedy to spolu ťaháme v ešte veselšej zostave. 

Oli a Lilly (2010 a 2020 - som si to pekne zadelila) :)))

Dni idú akosi rýchlejšie, sú štruktúrovanejšie, opäť v nich vidím to, čo je pre dospelé oči neviditeľné a objavujem svet cez optiku nemluvňaťa.

A nestíham sem písať články. 

V práci však pokračujeme ďalej celkom prirodzene. Spolu.

Prvý polrok sme sa šatkovali, takže mi krásne ostávali obe ruky voľné, no odkedy ťahá princeznej na 10. kilogram, šatku som už radšej odložila. Predsa len už nemám dvadsať :)))

Kým dopisujem tieto riadky, bambula odspala v kočíku po mojej ľavici. (Bohu ďakujem za bezbariérovú pracovňu na prízemí, kde mám prístup priamo z nášho dvora :) )

Za tých 8 mesiacov sa toho stalo toľko, že ani neviem, kde začať. Tak som sa rozhodla, že to rozkúskujem a pôjdem na to po častiach. Radšej častejšie, po kúskoch a tematicky.

AUTORSKÉ LÁTKY

Z pochopiteľných dôvodov šla nateraz ručná maľba bokom. Nieže by sa nedalo, v šatke sme si skúsili aj to. Naučilo ma to vypestovať si celkom novú techniku držania tela a dýchania. :P Respektíve nedýchania a pevnej ruky :)) 

Predsa len trochu toho kyslíku a pohybu človek k žitiu potrebuje, tak som sa rozhodla uchovať originalitu a farebnosť značky navrhovaním našich originálnych látok. Nie je to žiadna novinka, tieto pokusy som mala už aj predtým, avšak v malom a len občasne. Teraz sa uberáme vyslovene len týmto smerom. 

V najblišších mesiacoch by som chcela, aby už všetky naše modely v ponuke, boli šité z autorských látok. S naším rukopisom. S vlastným dizajnom.

Tento rok bol po všetkých stránkach zatiaľ úplne iný než ostatné. Predsa však v niečom rovnaký. Znova ma utvrdil v tom, že ak človek niečo chce, venuje tomu čas, energiu, myšlienku a vášeň, tak sa to podarí. Že si nemusí vyberať, čoho sa vzdá, čo obetuje. Naopak. Rodina a práca ide zlúčiť. Úplne symbioticky :D A ešte ma naučil veľa o TIMEMANAŽMENTE a dobrej nálade. Ale to je téma na dlhšie a snáď aj na iný žurnál.

Dosť bolo bla bla na dnes, nech sa páči, tu je zopár našich modelov, ktoré vznikli v priebehu tohoto roka od konca februára až do dnes. Všetko (a ešte aj viac) nájdete v našej ponuke.

Vás čo tento rok naučil?

Komentáre

Bubulina Velmi Pekny zurnaaaal, az som bola smutna ze uz skoncil. Nemam rada vela textu, vacsinou len preletim fotky a idem dalej. Ale tento bol velmi putavo pisany... a mozno preto, ze som sa v nom trosku nasla... neviem ale jednoznacne palec hore a nech sa dari :)

2020-09-26 19:36:07

STAnaid Kedy sa Lucik ozve - to som si už dlhšie vravela :-)

Malý šmudlík už bol modelom. Reku ako počúva maminu a čo jej dovolí :-)

Tak veľa DOBREJ NÁLADY a OK usporiadaný čas - lebo potom z toho my nakukujúci k Vám máme tiež dobrú náladu :-)

2020-09-26 20:17:43

PohladnicePreRadost ... : ) ... želám veľa zdravíčka celej rodine, tak sa dá zvládnuť potom všetko ... áno, plánovať, zorganizovať, načasovať, aj rozdeliť úlohy, povinnosti a užiť si i radosti :))) ... krásne dielka pribudli ...

2020-09-28 18:57:01

LucLac Ďakujem Vám veľmi pekne! :D Teším sa veľmi a určite sa ešte čoskoro ozvem ;)

2020-09-29 19:00:56

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Šaty Be Happy - 11836204_Šaty Be Happy by LucLac
 Páči sa 48 ľudom
48,90 €
 - Šaty SPLASH - 12181005_Šaty SPLASH by LucLac
 1 komentárov
 Páči sa 53 ľudom
49,90 €
 - Šaty Anchor - 12268086_Šaty Anchor by LucLac
 Páči sa 59 ľudom
49,90 €
 - Tričko Maky raglán - 12334342_Tričko Maky raglán by LucLac
 Páči sa 36 ľudom
26,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »