Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Laciaková

Žurnál+

Kedy je čas na útek?

Lucia L. » Tvorba / 2020-10-28 07:22:49 /  2 komentáre / 24 lajkov

Aj ďalšie fotenie by sa nieslo v znamení dažďa nebyt toho, že tentokrát sme mali na výber. Nemali sme ani dáždnik, zato sme mali zo sebou jedno dieťa a jedného psa. Dva foťáky a kopec oblečenia, ktoré bolo treba nafotiť. Čo je celkom iná situácia, než minule :P

V tomto zložení som to namokro riskovať nechcela. Nasadli sme teda do auta a zrušili plánované "miesto činu", ktoré sme mali vyhliadnuté. "Čo teraz?" opýtala sa Jessy. "Ideme po dáždnik, či ako?" "Nie" Odpovedala som. "Dnes pred dažďom utečieme!" 

Otočili sme teda auto a namierili si to rovno za nosom - smerom tam, kde bolo najmenej mrakov. Po asi 5 minútach cesty, keď sme držali smer "preč od dažďa" sme sa ocitli na Krásnej Hôrke. Rovno pod hradom. A vraj tam Jessy ešte nikdy nebola, čo som sa potešila o to viac. Hneď po fotení sme si strihli hore kopcom až ku hradným bránam.

Naposledy som písala o tom, že keď Vám prídu do cesty prekážky, netreba sa zľaknúť, netreba hneď utekať, ale prekonať ich a nájsť cestu, ako sa k cieľu dostať. A tu odrazu opak? Áno aj nie. Niekedy je treba zvoliť cestu NAJMENŠIEHO ODPORU. Presne ako v tento deň. 

Raz som v knižke od Eckharta Tolleho čítala, že keď sa niekedy ocitnete v situácii, ktorá je nepríjemná máme na výber 3 možnosti:

1.) Situáciu zmeniť

2.) Situáciu opustiť

3) Situáciu prijať

Iné možnosti neexistujú, takže je treba sa na chvíľku zastaviť a vyhodnotiť, ktorá z týchto situácií je v tej ktorej chvíli tá práva. 

Keďže sme počasie zmeniť nevedeli, zmoknúť sme nemienili a dalo sa pred dažďom uniknúť, zvolili sme možnosť druhú. A dopadlo to úplne skvelo. Pracovne aj súkromne. Fotili sme (sa) napokon všetci a všetko. Aj s Oliverčom mám konečne nejaké fotky, ktoré sú vhodné do rámiku a na stenu, Jessy zas so svojou psicou Gizkou :) Veď posúďte sami ;)

A napokon aj pracovné ;)

Komentáre

SYNAE Jéj, aké krááásne fotky!

2020-10-28 07:38:26

LucLac Ďakujeme pekne :)

2020-10-28 07:44:39

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - MIKINA Red Berry - 12405882_MIKINA Red Berry by LucLac
 2 komentárov
 Páči sa 48 ľudom
38,90 €
 - MIKINA Blue Betty - 12406026_MIKINA Blue Betty by LucLac
 Páči sa 28 ľudom
38,90 €
 - MIKINA Cream Ornament Red - 12489812_MIKINA Cream Ornament Red by LucLac
 Páči sa 35 ľudom
38,90 €
 - MIKINA Cream Ornament Blue - 12489837_MIKINA Cream Ornament Blue by LucLac
 Páči sa 59 ľudom
38,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »