Domov » Žurnál+ » Autor: Nina Lovíšková

Žurnál+

Príbeh kolekcie Tapiseri

Nina L. » Tvorba / 2019-09-02 17:00:01 /  7 komentárov / 32 lajkov / 725x zobrazený

Príbeh našich nových kabeliek začal minulý rok počas cesty do Atén. Už dlho sme obdivovali krásne, plnofarebné, vyšívané látky cez sociálne siete, ale nikdy sme nemali možnosť sa s nimi bližšie zoznámiť. Krásy mesta nás zaviedli nielen k hlavným pamiatkam a plážam, ale aj k tradičným trhom a obchodíkom. Samozrejme sme sa najviac zaujímali o užitý textil a látky. Myslím, že mi dáte za pravdu, keď poviem, že je veľmi jednoduché nechať sa opantať rôznymi vzormi, farbami, štruktúrami látok, z ktorých by ste chceli vlastniť aspoň kúsok a následne ich pretvoriť na niečo nové a krásne. Našťastie sme si uvedomovali, že naša batožina má obmedzenú kapacitu a tak sme vybrali len jednu látku, tu pravú pre nové kabelky.

https://www.sashe.sk/Lu.LoPatchwork/detail/mala_kozena_tapiseri

Trvalo nám viac ako rok, kým sme sa ku gobelínovej látke vrátili a začali z nej tvoriť. Proces vytvárania kabeliek bol pre nás veľmi kreatívny a zábavný. Snažili sme priniesť produkt, ktorý bude nielen vizuálne pekný, ale aj funkčný. Kolekcia je zatiaľ zložená z troch typov kabeliek v dvoch farebných prevedeniach. Určite sa môžete tešiť aj na ďalšiu farebnú kombináciu.

https://www.sashe.sk/Lu.LoPatchwork/detail/mala_kozena_tapiseri-1

Všetky kabelky sú podšité pevnou bavlnenou látkou, na ktorej je vytvorené malé vrecko. Ako malú ozdobu sme na kabelky vyrobili odopínateľný kožený strapec.

https://www.sashe.sk/Lu.LoPatchwork/detail/mala_kozena_tapiseri-2

Nájsť ideálne miesto na fotenie nie je vždy ľahké. Našťastie máme túto skvelú, zabudnutú lúku hneď za domom. Ako už máme vo zvyku, pri fotení nám robila spoločnosť aj naša weimarka Eli, ktorá sa z vysokej trávy tešila viac ako my. Pózovať sa naučila už ako šteniatko, jediný problém je s jej malou vytrvalosťou pekné stáť a nepobehovať, neváľať sa...

https://www.sashe.sk/Lu.LoPatchwork/detail/velka_kozena_tapiseri

https://www.sashe.sk/Lu.LoPatchwork/detail/mala_kozena_tapiseri-3

Mám šťastie, že mám okolo seba skvelú rodinu, na ktorú sa môžem vždy obrátiť. Snažíme sa spolupracovať ako tím, aj keď nie vždy sa nám to darí. Ako veľkú výhodu vnímam náš vekový rozdiel, pretože každá máme iné vnímanie, vkus a vďaka tomu je naša tvorba veľmi rôznorodá a farebná. :)

Farebnosť a rôznorodosť Atén nás priviedla k novým nápadom. Na spojenie tradičného gobelínu / tapisérie s tradičným materiálom, s ktorým pracujeme - s kožou. Dúfame, že sa Vám naše nové produkty budú páčiť a navštívite náš profil alebo náš stánok na Sashe v tržnici.

Prajeme Vám krásny deň! Vaše Lu.Lo

Komentáre

aliso Také úžasné látky som už dávno nikde nevidela! Nádherná práca dievčatá.

2019-08-30 09:35:251x

LuLoBags Ďakujeme veľmi pekne za milé slová :)

2019-08-30 13:12:05

remix blahoželám k žurnálu+ !!

2019-09-02 18:26:331x

LuLoBags Ďakujeme, tešíme sa z toho :)

2019-09-02 21:06:03

rustikal.ela Nádherné a praktické kabelky. Krásna práca ! Prajem veľa úspechov a tvorivých nápadov. Nech sa darí!

2019-09-03 09:27:301x

SatinBouquet Tie sú krásne. Sama rada používam podobné vzory ale tieto sú fakt niečo extra :)

2019-09-03 14:29:331x

duvlaska Krásne nafotené. Taštičky ako lusk. Pekná lúka.

2019-09-03 18:44:551x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

LuLoBags
LuLoBags
430 predaných ks, 280 hodnotení

Remeslo. Koža. Mininimalizmus. Lu.Lo je rodinný projekt zrodený z nadšenia pre dizajn a poctivú ručnú prácu. Venujeme sa prevažne výrobe tašiek, batohov a doplnkov, ktoré charakterizuje nadčasovosť, minimalistický štýl a kvalita materiálov.

Momentálne doručenie všetkých produktov je 2 - 3 týždne. Ak potrebujete produkt skôr, dajte nám o tom vedieť cez správu. Pár kusov skladom, nachystané na odoslanie.

Ďakujeme


Pôvodné meno Lu.LoPatchwork

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Malá_kožená_3 spôsoby nosenia_TAPISERI - 11007234_Malá_kožená_3 spôsoby nosenia_TAPISERI by LuLoBags
 Páči sa 26 ľudom
45,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »