Žurnál+

Broskyňové sady

Lu.bi83 predaných ks, 98 hodnotení

Ľubi S. » Tvorba / 2020-06-02 07:00:01 /  5 komentárov / 19 lajkov / 169x zobrazený

Milí kamaráti,

názov tohto článku je Broskyňové sady, tak sa totiž nazývali maľby, ktoré som vytvorila v roku 2017 a tak sa nazýva aj nová textília, ktorá vznikla práve na základe týchto malieb. Už to bude v poradí tretia autorská textília, na ktorú Lu.bi použil ako motív svoje maľby. Prvá s názvom Rozkvitnuté záhrady bola veľký splnený detský sen, sen, ktorý sa naplnil v roku 2018. Po žiarivých sýto farebných kvetinových záhradách prišli po roku na rad chladivejšie tyrkysovo modrasté Rána. Nuž a dnes Vám chcem predstaviť sladké ružové púčiky a kvetiny v podobe Broskyňových sadov.

 

 

Broskyňové sady rástli a rozkvitali pomerne dlho. Bolo to až niekoľko mesiacov a spôsobené to bolo asi najmä tým, že Lu.bi tvoril návrh na potlač len pomocou fotografií a nie skenov, ako to bolo v prípade predchádzajúcich dvoch textílií. A prečo práve len pomocou fotografií? Nuž preto, lebo maľby už krášlia príbytky najmilších zákazníkov a neboli už k dispozícií na skenovanie.

Niekedy to bolo pár dní intenzívneho klikania myškou, inokedy to bolo pár týždňov "zapadania" prachom. Prešlo skutočne niekoľko mesiacov, kým som s návrhom bola spokojná, kým som urobila posledné čiaročky... a možno tie posledné čiaročky boli práve tieto, ktoré sú dnes už súčasťou šiat a topov. 

 

 

A o akých šatičkách a topoch je reč? O veselých, hravých, pri ktorých bude každá slečna či dáma neprehliadnuteľná, o originálnych a unikátnych modeloch. To je moje najväčšie prianie, aby sa šaty, topy, sukničky stali unikátnym kúskom v šatníku, kúskom, ktorý si po rokoch vo vašej skrini nájde Vaša dcéra, či vnučka a s nadšením ich bude opäť nosiť. 

Broskyňové sady na šatách 1:

 

 

 

 

 

Broskyňové sady na šatách 2:

 

 

 

 

 

Broskyňové sady na tope:

 

 

 

 

Ďakujem, že ste sa dočítali a dopozerali až sem, na posledné riadky a slovká. Ešte Vám kamaráti len upresním, ak by sa Vám zapáčil strih šatičiek či topu, ale viac vás oslovili moje predchádzajúce textílie, neváhajte ma osloviť. Každý model, aj skladané sukničky, ktoré pribudli ako novinka je možné ušiť len pre Vás a na Vašu postavu z vami zvolenej textílie - Rozkvitnuté záhrady, Rána alebo najnovšie Broskyňové sady. 

Prajem Vám krásne slnečné dni, ale najmä to najdôležitejšie... veľa splnených snov.

Máva Ľubi.

 

Komentáre

imageB Krásne farbičky a nádherné fotky ! Paráda !

2020-06-02 10:43:19

Lu.bi @imageB Ďakujem krásne za milé slovká. ♥♥♥

2020-06-02 13:20:541x

PohladnicePreRadost ... no kto by nechcel na sebe nosiť takéto čarovné broskyňové sady ? rozkvitnuté záhrady ? či rána ? už teraz sú to jedinečné textílie a akýkoľvek kúsok v šatníku bude originálny a krásne ženský ... do motívov vkladáš nielen svoje videnie prírody, ale aj svoje srdce a je to aj vidieť :) ... držím palčeky Ľubi, nech sa Ti plnia sny aj naďalej :) ...

2020-06-02 14:43:37

Lu.bi @PohladnicePreRadost Najmilšia Anikó, to sa tak krásne číta...ďakujem Ti najsrdečnejšie za také nádherné slová, ktoré ma motivujú ísť si za svojimi snami ešte viac. ♥♥♥

2020-06-02 14:48:581x

PohladnicePreRadost ... ♥ ...

2020-06-02 14:51:16
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Broskyňové sady na šatách - 11980802_Broskyňové sady na šatách by Lu.bi
 2 komentárov
 Páči sa 33 ľudom
85,- €
 - Broskyňové sady na šatách - 11980936_Broskyňové sady na šatách by Lu.bi
 3 komentárov
 Páči sa 58 ľudom
88,- €
 - Broskyňové sady na tope - 11981116_Broskyňové sady na tope by Lu.bi
 Páči sa 28 ľudom
40,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »