Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Skoumalová

Žurnál+

Daruj slovenský dizajn

Veronika S. » Nové výrobky / 2019-01-10 15:33:26 /  2 komentáre / 6 lajkov

Rok 2018 a najmä jeho záver bol v našom ateliéri skutočne výnimočný. Koniec roka sme oslávili s našou prvou kolekcoiu ( a určite nie poslednou :) veľkých pletených diek a vankúšov.  Podarilo sa nám prekročiť našu komfortnú zónu a  pustiť sa do nového, no dlho plánovaného  projektu - zohrievať nie len bábätká a detičky, ale i staršie deti a konečne aj nás dospelých.  A keďže nám okrem výnimočne kvalitných materiálov a pedantného pletenia a šitia záleží na dizajne, tak sme sa v našej kampani rozhodli upozorniť na rovnocennosť slovenského dizajnu a slovenských dizajnérov s tým "svetovým" svetom dizajnu. 

pletiarsky ateliér, pletené-deky, LittleEYE

Kolekciu zimných diek a vankúšov sme fotili s fotografkou Ľubkou Sutton v komornej predajni s nábytkom u našich kamarátov v Rovinke.  V tomto prípade som bola aj za modelku :)

Zima je plná "dekovej" kultúry,  čas krátkych dní a dlhých večerov a ja osobne ju mám rada farebnú a plnú vzorov. "Nórske"vzory a kreovanie ich variácií nie je u nás nič nové. Pre detičky pletieme takéto dečky a vankúšiky už nejednu sezónu. 

deky,pletene-deky,deky-pre-deti,detske-deky

Detská deka nórsky vzor denim-biela s bielou podšívkou. Veľkosť 90cm x 110cm.

Foto: Lubie Sutton

Rozhodli sme sa aj pre poriadne vankúše. Také, čo sa v žiadnej obývačke nestratia a vylyhovanie na nich je pôžitkom. Vankúše šijeme zo 100% bavlny a vypĺňame kvalitným dutým holofilovým vláknom. Obliečka je na zips a ako všetky naše materiály je z certifikovanej priadze. Okrem už známeho certifikátu OEKO-TEX® používame priadzu s certifikátom STeP. Táto certifikácia hovorí o zodpovednom prístupe fabriky k životnému prostrediu, ktorá priadzu vyrába. 

vankuse,dekoračné-vankúše,pletené-vankúše

Vankúš s pletenou obliečkou nórsky vzor 50cm x 50cm. 

Naše obývačkové deky sú poriadne DEKY. Majú svoju veľkosť, ale i váhu :). Dali sme si záležať na hustote, aby skutočne hriali. Deky majú veľkosť  115cm x 180cm a váhu 1 250g.  Naše deky a vankúše sú primárne určené do obývačky vo veľkosti vhodnej pre dámy aj pánov. Nesnažili sme sa o veľké "plachty" ale o deky, ktoré perfektne zahrejú no zároveň sú "spôsobné" a elegantné na každej sedačke.

Deka do obývačky nórsky vzor hnedo-smotanová. Foto: Lubie Sutton

Naše vecičky pletieme v širokej palete farieb. Pri každom vzore však vyberáme tie NAJ farebné kombinácie, ktoré pripravujeme v malých sériach.

pletené-deky, pletiarsky-ateliér

No a pripravili sme aj TOP novinku a to veľké deky, ktoré sú navyše podšívané našimi jemnučkými, mäkkúčkými podšívkami. Máme pripravené nové parádne vzory, nové farby. Tieto novinky čaká este fotenie a post produkcia, takže dnes Vám ich ešte nepredstavíme, no sľubujem, že sa je na čo tešiť :)  

Na záver moja obľúbená fotografia, kde sa spojili štyri kreatívne dámy, štyri slovenské značky s autorským prístupom, ktoré nájdete aj na SAShe. 

deky

Ľúbiace sa jednorožce - LoveColors zohrieva naša LittleEye obývačková deka a medovníčky pojedajú z ľanového vrecúška od Abreadbag. Fotenie sa zrodilo vo fotoateliéri Lubie Sutton. 

Fotografke Ľubke Sutton by som ešte rada poďakovala za jej kreatívu, cit pre atmosféru, ochotu, nápady, pohotové reakcie a určite expresnú postprodukciu pri našej spolupráci :)

Prajeme Vám rok 2019 plný nápadov, podpory a lásky, úžasných ľudí a zdravia. 

pletenedeky

Na fotografii Lubie Sutton rozkošný Damianko.

Veronika, LittleEye

P.S.  Aby som nezabudla,  keď máte možnosť, tak darujte slovenský dizajn :)

 

 

 

 

 

 

Komentáre

lesna Krásne deky.

2019-01-11 12:46:05

LittleEye Ďakujeme :)

2019-01-11 12:54:33

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
LittleEye
LittleEye
1566 predaných ks, 577 hodnotení

Vítame Vás, máme veľkú radosť, že ste zavítali do našej predajnej galérie. Naša radosť - naša práca, sú pletené vecičky pre Detičky, Mamičky, Tatov... pletieme pre celú rodinu. Deky, Šály, Vankúšiky, Pončá.... Dúfame, že sa Vám bude u nás páčiť.

Osobný odber v Dunajskej Lužnej cca - 8 km od Bratislavy. Možnosť dohodnúť sa vo večerných hodinách, či počas víkendu.
Prosím, termín si dohodnite cez SAShe poštu. Ďakujeme.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »