Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Poliakova

Žurnál+

Prečo je môj obchod v najväčšej sezóne zatvorený?

Zuzana P. » Tvorba / 2018-11-23 09:02:04 /  3 komentáre / 22 lajkov

Milí moji zákazníci, búdúci, bývalí aj stáli... Sashe.... 

Viacerých z Vás asi pri návšteve mojej galérie prekvapilo, že je este len november a vianočné vecičky už nie sú dostupné. Denne mi od vás chodia objednávky, ktoré musím stornovať, či správy na ktoré musím reagovať, preto som sa rozhodla vám to takto hromadne vysvetliť. 

Celý rok som sa pomaličky pripravovala na túto sezónu, bola som hrdá, koľko sa mi toho podarilo "naškrečkovať". Predstavovovala som si ako popri balení objednávok si stihnem este porobiť nejaké špecialnejšie želania, či objednávky navyše. Už od septembra som pracovala od rána do večera a objednávky sa stále hromadili a hromadili. A v polovici novembra už boli vypredané uplne všetky skladové zásoby, dokonca som prijala vela objednávok navyše, na ktorých stále pracujem. 

Priznám sa, že milujem Vaše spätné reakcie, správy,ktoré mi píšete a hodnotenia, ktoré pridávate. Vaše slová sú pre mna hnacím motorom a som šťastná, ked často čítam, akí sú moji anjeli jedineční, akoby mali dušičku. A TOTO JE TEN HLAVNY DOVOD, prečo to musím všetko zastaviť. Nechcem, aby sa z mojej tvorby stala pásová výroba a na úkor kvantity sa stratila mojim výrobkom dušička a vianočné čaro. Je to predsa len  ručná práca a ja nedokážem zvýšiť množtvo prepnutím tlačítka na vyššiu rýchlosť. 

Okrem tohto je tu rodina, ktorá ma potrebuje, zdravie, ktoré si treba vážiť a život, ktorý treba žiť. Vzhladom na toto všetko, vidina zisku ide bokom. Jediné, čo ma mrzí, sú sklamaní zákazníci....

Počas roka som pre Vás pripravovala  čarovnú novú kolekciu,ktorú bohužial nestihnem ani zverejniť tento rok. Je to pre mna stále velká škola a pomaly sa učím ako fungovať s týmto sezónnym predajom.  Pokúsim sa už od januára pripravovať pre vás vecičky, aby sa táto situácia nezopakovala.

Napriek tomu, že je obchodík zatvorený, predomnou je este velké množstvo objednávok, ktoré musím vyrobiť a preto vas tako prosím o pochopenie.

Už teraz sa teším na dalšiu sezónu a verím, že sa mi to už podarí lepšie "zmenežovať". Máte sa na naozaj na čo tešiť, pripravých je veľa noviniek a samozerjeme aj spomínaná čarovná nežná kolekcia ,ktorej fotky vas určite zahrejú pri srdiečku. 

Ešte raz všetkým ďakujem, prajem čo najmenej predvianočného zhonu, vela krásnych chvíl s rodinami a prijemné Vianočné sviatky! 

Komentáre

LUKYKUKI nádherne napísané :) tiež by som niekedy potrebovala, aby večerné 2 hodiny trvali aspoň 20, aby človek niečo stihol :) celý deň sa človek teší a plánuje čo večer stihne a potom príde sklamanie, lebo ani sa nenazdám a už je polnoc a nič som nestihla a ani sa nevyspím :( snáď raz vymyslí niekto časovrat :D

2018-11-23 11:59:442x

KvetinovyObchodik Zuzi, úplne ťa chápem a podporujem ♥ Tiež som pre pokoj v duši a pre pocit, že tvorím stále od srdca porušila objednávky, ktoré by síce potešili rodinný rozpočet, ale v konečnom dôsledku nie členov rodiny. Síce fungujem ešte nejaký čas do Vianoc, ale v takom "spirit-friendly" mode.

Hlavne si prácu užívaj a teš sa, ako jej hodnota narastá, lebo zákazníci sa budú tešiť na ten SVOJ jedinečný výrobok od teba a vzrušene a napäto čakať, kedy sa dostanú na rad :)

2018-11-23 17:27:191x

Lilina Dakujem Zuzka, som rada, že v tom nie som sama :-) Zelám aj tebe, nech sa ti darí, aby si Vianoce užila v pokoji a harmonii s tvojou krasnou rodinkou

2018-11-24 18:05:01

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Lilina
Lilina
1087 predaných ks, 482 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Zázračná krajina ovčej vlny


Pôvodné meno Lilinask

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »