Žurnál+

Čarovný dom pre čarovný domov

P
Lesovik32 predaných ks, 26 hodnotení

Zuzana B. » Blogy / 2022-11-21 17:00:01 /  Pridaj komentár / 23 lajkov

 Magická vília chalúpka

 

 

Tento nový magický domček z mojej dielne už má svojho majiteľa. ♥ Len tak sa za ním ,,zaprášilo". Aj mi ho bolo trošku ľúto dať preč. Poznáte ten pocit? Keď vyrobíte niečo, čo je vášmu srdcu veľmi blízke, občas je ťažké rozlúčiť sa s tým. Jedine nás potom môže hriať pri srdci ten pocit, že niekto, kto ho dostane darom má z neho ešte väčšiu radosť. 

Vyrábať ho bola veľká radosť a zábava. Vyrobený je z plastovej fľaše (atypický typ, fľaša bola z trhu a bol v nej burčiak:D, keď sa burčiak vypil a trošku som sa zapozerala na ten tvar fľaše, tak som hneď vedela, čo z toho bude), kartónu a keramickej hmoty a vďaka tieňovaniu akrylovými farbami a následným lakovaním by ste nerozoznali rozdiel od skutočnej glazovanej keramiky.

Postup výroby sme si vysvetlili v predchádzajúcom žurnále, tak sa nebudem opakovať, lebo je úplne rovnaký. Dokopy to boli tri poctivé večery roboty, čiže dokopy asi 8 hodín čistého času. Ale rozhodne to stálo za to. Vyhranie sa s detailami bolo kľúčové, preto tam majú svoje miesto aj mini mačička, či tekvice.

 

 

Tentokrát som sa rozhodla nalepiť ho ešte na drevo, keďže bol veľmi veľký, tak aby mal lepšiu stabilitu a dotvorila som zelený mach. Zozadu sa cez otvor už len vloží LED sviečka (radšej LED kvôli tomu, že je to plast) a domček sa kásne rozžiari a prinesie mágiu do domova.♥

Verím, že sa Vám páči a dúfam, že čoskoro sa mi podarí vyrobiť niečo podobné. :)

Ostávajte s pozdravom, Zuzana z Lesovik.

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »