Domov » Žurnál+ » Autor: Lenka Boro Lengvarsk Boro Lengvarska

Žurnál+

Ako sa názory menia a Vianky fotia

Lenka Boro Lengvarsk B. » Tvorba / 2018-12-17 18:38:00 /  6 komentárov / 59 lajkov

Nikdy som nechápala strojené štúdiové fotky. Keď sa svadobčania postavili pred fotoplátno a strúhali kadejaké formálne pózy. Pamätáte 80-te, 90-te roky? Hrôza! Na schodíku všetci nastúpení (chudáci tí, čo už mali nejaký ten alkohol v sebe, lebo to trvalo nekonečne!)... fakt krásna spomienka :D

Deti pred fotoplátnami s nejakým elegantným motívom Vianoc alebo exotickej krajiny :-) Podľa mňa práve z týchto časov detských vznikla moja averzia k foteniu sa. Dnes sa fotenie síce posunulo celkom inde a moja averzia sa oslabuje :) Vyšlo sa do exteriérov a pózy sú už len polonastrojené.

Chápem silu fotografie pri prezentácii vecičiek a mňa ako handmade tvorcu, preto sa snažím hľadať cesty a ľudí, ktorí by sa priblížili mojej ideálnej predstave o fotení.

Musím povedať, že mám obrovské šťastie. V jarnom žurnále som písala o mojich kamarátoch fotografoch, ktorí dokázali, čo som nečakala. Že fotka môže byť prirodzená, krásna, bezrámcová, slobodná. Čo však s fotkami, ktoré potrebujú príbeh? Vianoce sú jedným z týchto fotení. Teraz som stavila na ženskú energiu.

Dali sme sa do spolupráce (verím, že dlho dlhodobej) s kamoškou začínajúcou fotografkou a vyladili spolu niečo milé, vianočné, rámcové, ale slobodné. Nie som človek kompromisov a aj napriek našej obrovskej odlišnosti si myslím, že obe sme zostali milo prekvapené výsledkom. Verím v to, že najbližší žurnálik už bude venovaný nášmu veľkému spoločnému projektu ;-)

Čo sa okrem viankovej atmošky fotilo?

Nová kolekcia recyklovaných vecičiek a pyžamiek (ktoré vo svojom obchodíku ešte ani nemám! Také sú horúce :) Pyžamo k sviatkom patrí, či už ako tradičný darček, alebo ako symbol pohody a leňošenia. O to viac sa teším, že sa stihli vianočne pofotiť. Čoskoro ich nájdete u mňa v obchodíku.

Na záver Vám milí moji želám zázračné prežitie týchto nádherných chvíľ! Buďte spolu a nech je Vám dobre! <3

Komentáre

mina289 Krásne fotečky, aj žurnálik :-)

2018-12-18 07:40:28

MirianaOli Krásne fotočky:)

2018-12-18 12:50:59

deidra nádherné, milé, pojašene detské, nestrojené:-)takéto fotky sa mi páčia! a klobúk až do pivnice pred tými, ktorí vedia tieto okamihy zachytiť:-)

2018-12-19 07:59:181x

LeBo... Dakueme vam damy za mile slova !

2018-12-19 08:41:59

MirianaOli Krásne zachytené neopakovateľné okamihy:)

2018-12-20 12:18:08

Handmade-Astarte pekné fotočky :)

2018-12-20 15:23:44

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

LeBo...
LeBo...
27 predaných ks, 10 hodnotení

...šijem,tvorím. Vitajte v mojom obchodíku, nájdete tu milé vecičky pre detičky, ktoré sú všetky recyklované. Všetky nové veci sú zo starých vecí alebo vyradených látok. Veselé nakupovanie ;-)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »