Domov » Žurnál+ » Autor: Peter Lang

Žurnál+

Čaj o piatej

Peter L. » Tvorba / 2017-10-13 14:09:32 /  2 komentáre / 11 lajkov

Stalo sa vám niekedy, že ste dostali nápad, ktorý vám nedal spať a ten nápad časom prerástol v sen, ktorého ste sa nechceli ani za nič vzdať? Mne áno...

Sú tomu približne 3 roky, čo sme v jeden upršaný večer sedeli ako partia v nádhernej čajovni a premýšľali o rôznych ideách a plánoch do budúcnosti. Vtedy mne a môjmu najlepšiemu kamarátovi skrsol v hlave nápad.

U nás v meste nie je žiadne podobné miesto tomu, v ktorom sme sedeli. Je tam len plno zafajčených barov, krčiem, reštaurácií a podobných podnikov. Ale ani jeden taký, kde by ste prišli, zahrali sa s kamarátmi spoločenskú hru, v tichu podebatovali, vypočuli si dobrodružný cestopis a to všetko pri šálke teplého exotického čaju  bez toho, aby ste pri odchode smrdeli ako popolník.

Táto idea nás pohltila tak silno, že ani nie rok po tejto debate sme mali hotový podnikateľský plán a cieľavedome sme šli za svojím rozhodnutím.
Takmer všetko bolo ideálne naplánované. Mali sme peniaze, čas a tiež veľa handmade výrobkov ako šitých na mieru pre našu čajovňu. Avšak vyskytol sa problém ktorý sme nakoniec neprekonali a tým bol priestor. Obehali sme rôzne ponuky, avšak realít v našom meste bolo žalostne málo a aj tam kde to k niečomu spelo to v rôznych bodoch zlyhalo. Ostali sme stáť pár metrov pred našim cieľom.

Dnes mi toto obdobie pripomínajú ešte tulivaky, ktoré sme plánovali mať ako posedenie (pár som si nechal doma a ostatné som rozdal kamarátom).

Taktiež mi tento nápad pripomínajú aj obrazy, ktoré som vtedy horlivo maľoval s úmyslom vyzdobiť naše priestory. Niektoré mám ešte doma, niektoré už majú nových majiteľov. Toto je malá ukážka tých, ktoré mali mať miesto na stene v čajovni. Stále ich mám umiestnené aj v mojej galérii na Sashe, kde si ich môžete prezrieť. 


Po tomto období som začal chodiť do práce avšak nie nadlho. Dnes sa naplno venujem len maľbe a kresbe, ktorá ma úplne pohltila. Zo starého sna je dnes plán do budúcnosti. Keď bude vhodná doba, tak spolu s priateľkou chceme otvoriť čajovňu a kaviareň a splniť si tak dva sny v jednom. Verte, že ak sa nám to podarí, bude to najkrajšie miesto na akom ste kedy boli :-D :-D 

Peťo

Komentáre

PohladnicePreRadost :) ... držím palce

2017-10-13 16:35:59

Langart Ďakujeme, snáď niekedy :)

2017-10-14 10:25:08

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Langart
Langart
35 predaných ks, 12 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Sme mladý pár,ktorý sa venuje hand-madu ale každý trošku inak♥
Peťko sa venuje kresbe a maľbe na plátno. Taktiež sprejuje na fotopapier alebo na rôzne iné predmety podľa Vašej predstavy.
Miška maľuje tašky a šálky.
Všetko vyrábame s láskou♥


Pôvodné meno kliko

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Obraz - Čas na čaj 4 - 8637744_Obraz - Čas na čaj 4 by Langart
 1 komentárov
 Páči sa 14 ľudom
150,- €
 - Sedací vak - Tulivak  - 7540218_Sedací vak - Tulivak by Langart
 Páči sa 8 ľudom
55,- €
 - Obraz - Čas na čaj - 8621582_Obraz - Čas na čaj by Langart
 Páči sa 33 ľudom
100,- €
 - Obraz - Čas na čaj 2 - 8633512_Obraz - Čas na čaj 2 by Langart
 3 komentárov
 Páči sa 21 ľudom
130,- €
 - Obraz - Čas na čaj 3 - 8637693_Obraz - Čas na čaj 3 by Langart
 Páči sa 13 ľudom
75,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »