Domov » Žurnál+ » Autor: Alzbeta Andrasikova

Žurnál+

Sušenie ľanových výrobkov

Alzbeta A. » Rady predajcom / 2023-07-17 17:00:02 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

 

Sušenie ľanových výrobkov vonku na vzduchu a na slnku prináša mnoho pozitívnych výhod. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je táto metóda najlepšia a najprirodzenejšia:

 

Prirodzená dezinfekcia: Slnečné lúče majú prirodzené dezinfekčné vlastnosti, ktoré pomáhajú odstraňovať baktérie a pachy, dokážu osviežiť a vydezinfikovať vaše ľanové výrobky. Je to ideálnym spôsob, ako udržať vaše ľanové pyžamá, či ľanové obliečky čisté a hygienické, bez použitia chemických prípravkov. Sušenie na slnku je prirodzený spôsob, ako udržať vaše výrobky čisté a svieže. Slnečné žiarenie má aj bieliaci účinok, ktorý pomáha prirodzene zosvetliť ľan. Vaše výrobky budú vyzerať sviežo a v prípade farebných, jasné farby si zachovávajú prirodzenú krásu. Prirodzené svetlo pomáha udržiavať ich živosť a zabráni vyblednutiu. A ako takéto prádlo krásne vonia. Jemný vietor a vzduch umožňujú ľanu dýchať a udržiavať jeho prirodzenú mäkkosť.

Zachovanie prirodzenej kvality: Ľan je prírodný materiál, známy svojou odolnosťou a trvácnosťou. Sušenie na vzduchu a na slnku je šetrný spôsob, ako udržať jeho prirodzenú kvalitu. Pri vystavení slnečnému svetlu sa ľanová vlákna oživia a zachovajú svoju pevnosť, čo vám zaručí dlhšiu životnosť vašich ľanových výrobkov.

Prirodzená odvlhčujúca vlastnosť: Vonkajší vzduch dokáže prirodzene odstraňovať nadbytočnú vlhkosť z ľanových výrobkov vo veľmi krátkom čase. Ľan je materiál, ktorý rýchlo schne. Sušenie na vzduchu a na slnku je najprirodzenejší spôsob, umožňuje prirodzené prúdenie vzduchu spolu so slnečnými lúčmi, ktoré pomáhajú odstrániť vlhkosť a zabezpečiť prirodzené, zdravé sušenie. Slnečné lúče majú priaznivý vplyv na štruktúru ľanovej látky. Pomáha oživiť vlákna, čo vedie k zlepšeniu ich pevnosti a trvácnosti. Vaše ľanové výrobky tak budú dlhšie vynikať svojou kvalitou a vy ich udržíte v dobrej kondícii.

Úspora energie: Sušenie na vzduchu a na slnku je ekologicky udržateľná voľba, pretože nepotrebujete žiadnu sušičku. Týmto spôsobom šetríte energiu a prispievate k ochrane životného prostredia. Minimalizuje sa trenie a potenciálne poškodenie vlákien ľanu, prispieva k ich dlhšej trvácnosti. Vaše ľanové výrobky tak budú vyzerať ako nové aj po dlhšom čase používania.

Prírodná žehliaca schopnosť: Keď sušíte ľanové výrobky na slnku, ich vlákna sa jemne vyrovnávajú a vyhladzujú. Vaše výrobky tak budú menej náchylné na zvýšenú mieru krčenia a vám to ušetrí čas pri žehlení. Ak sa vám páči prirodzená krčivosť ľanu, práve sušením na vzduchu sa krásne a prirodzene zvýrazní a žehlenie môžete vynechať. Viem, že tu mám aj vás, ktorí sa žehlenia nechcete vzdať, mám pre vás dobrú správu, bude sa vám takto preschnutý ľan žehliť ľahšie. Ak by ste ho chceli mať predsalen úplne hladký, treba ho žehliť ešte vlhký, ale pozor, príliš horúca žehlička môže na ľane zanechať nežiadúci lesk.

Ľan je prírodný materiál, čistý, prírodný produkt, preto na to pri sušení myslite. Prospieva mu vzduch, sušenie v sušičke nadmerne opotrebováva ľanové vlákna, rovnako ako všetky textílie sušené týmto spôsobom. Ak môžete, vyhnite sa mu. Ak by ste nemali inú možnosť, nastavte si na sušičke nižšiu teplotu sušenia, po vybratí bude ešte vlhkejší, ale rýchlo preschne. Myslite na to, odmení sa vám za vašu starostlivosť svojou jemnosťou, prírodnou krásou. Ak by ste nemali ani jednu z možností, úplne vám postačí sušiak na bielizeň, ani sa nenazdáte a ľanové obliečky, alebo akékoľvek výrobky budú suché v krátkom čase, určite túto jeho vlastnosť oceníte.

Keď si vyberiete naše ľanové výrobky, tak ste si vybrali to najlepšie, čo príroda ponúka. A aby ste dosiahli ich maximálnu kvalitu a trvanlivosť, je dôležité im to vrátiť naspäť. Preto je sušenie na čerstvom vzduchu a slnku tou najlepšou voľbou.

Jedným z hlavných benefitov sušenia na čerstvom vzduchu je prirodzená a jemná starostlivosť o vlákna ľanu. Keď necháte vaše ľanové výrobky voľne vyschnúť na vzduchu, umožníte im dýchať a regenerovať sa. Slnečné lúče príjemne hladia každú nitku, dodávajú jej život a zároveň ju jemne dezinfikujú, odstraňujúc nečistoty a zápachy.
Slnko je zdroj života a stáva sa tým najlepším priateľom vášho ľanu. Výsledkom je obnovená žiarivosť ľanu, ktorý je príjemný na dotyk a vizuálne osviežujúci. Vaše ľanové výrobky sa stanú skutočnými klenotmi vášho domova, a vy vytvárate prostredie, ktoré je prirodzené a priateľské k vašim výrobkom.

 

Betka, za celý tím Abreadbag ❤️

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Lanaja
Lanaja
3721 predaných ks, 1570 hodnotení

Naše ľanové výrobky nesú vo svojich ľanových vláknach esenciu slowfashion a slowliving. Starostlivo a lokálne šité ľanové výrobky priamo v našej dielni, ktoré si zamilujete a ktoré vám ponúknu jedinečné pohodlie v objatí prírody.

Milí moji zákazníci.
Faktúru za zaplatený tovar nájdete v elektronickej podobe hneď pri vašej objednávke na SAShE, ďakujeme, že môžeme spoločne takýmto spôsobom chrániť našu prírodu a životné prostredie ♥

DOVOLENKA DO 20.06.2024. Všetky balíčky sa budú posielať až po tomto termíne!


Pôvodné meno Abreadbag

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »