Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Pitrunová

Žurnál+

Zimné pohladenie

Lucia P. » Nové výrobky / 2018-11-26 14:52:11 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Ahojte,

 Veľa z Vás, ktorým sa dostanú do rúk moje "chlpaté" kabelky, mi píšete, že ste sa pristihli ako kabelku hladkáte. Áno, inak to asi ani nejde :).

 Rada by som Vám predstavila moju novú kolekciu AW-2018/19. Za ten čas, čo som začala šiť kabelky, som sa toho veľa naučila. Môj smer, ktorým sa uberám, je stále čoraz jasnejší a sofistikovanejší, strihy premyslenejšie, práca s kožou odvážnejšia. A preto som presne vedela, že chcem vytvoriť kolekciu v pudrovo ružovej farbe. Srdce mi zapišťalo, keď mi prišiel balík s čerstvo nafarbenou kožušinou . S veľkou vášňou som sa pustila do práce a pribudli aj dva nové strihy - okrúhla a shopperka-chlpatka.

Okrúhla chlpatka, ktorú môžete nosiť ako crossbody alebo na zápästí.

A strihy, ktoré sú Vám už dobre známe:

 

 Téma kožušiny je dosť diskutovaná. Nosiť, či nenosiť? Buď ju ľudia milujú alebo nenávidia. Ja používam na výrobu kabeliek hlavne hovädziu kožu a králičiu kožušinu. Aby som to vysvetlila, používam materiál IBA z hospodárskych zvierat, čiže zo zvierat primárne určených na mäso. Koža a kožušina je sekundárny produkt. Nesúhlasím so zabíjaním zvierat kvôli móde a nikdy by som taký materiál nepoužila. Veľa z Vás určite vie, že na dedinách býva práve králičia kožušina tak trochu nadbytočná a neraz končí v koši. Je to podľa mňa škoda, lebo si myslím, že je to krásny a kvalitný materiál. Ja nosím iba kožené kabelky, mám ich pár( niektoré aj 15 rokov), práve kvôli kvalite a viem, že sa nezačnú šúpať a rozpadávať, ako je to bežné pri PU-kožených kabelkách. Takže mať kvalitný produkt znamená aj menej kupovať a tým byť aj trošku šetrnejší k našej planéte ;).

 Dúfam, že sa Vám moja nová kolekcia zapáči ;)            Lucia(LOOSA)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
LOOSA
LOOSA
220 predaných ks, 120 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Ahojte,
Rada by som Vám predstavila moju tvorbu pod značkou LOOSA. Venujem sa vyrábaniu netradičných koženo-kožušinových kabeliek a doplnkov . Sú ušité z kvalitných talianských koží a králičej kožušinky...Verím, že sa Vám u mňa bude páčiť ;) Lucia

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »