Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Havašová

Žurnál+

Jedny šaty na viac štýlov

Lucia H. » Návody / 2024-05-14 13:00:01 /  3 komentáre / 10 lajkov

Noste jedny šaty na viac štýlov!

To, že vyrábame šaty, ktoré sa dajú nosiť na rôzne príležitosti vám prezentujeme často. Áno je to tak, máme radi kapsulové šatníky, ktoré podporujú uvedomelejší prístup k výberu oblečenia a povzbudzujú jednotlivcov, aby radšej investovali kdo všestranných, vysokokvalitných kúskov, než aby podľahli rýchlym módnym trendom.

Princípy pomalej módy, ako je opakovanie oblečenia a maximalizácia opotrebovania každého odevu, sú ústredným prvkom konceptu kapsulového šatníka.

Investovaním do kvalitných kúskov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhšie a prekonali sezónne trendy, môžete znížiť celkový odpad z oblečenia a uhlíkovú stopu. A tak sa prestaňte báť investovať do jedného kvalitného kúsku. Bojíte sa, že ho nevynosíte tak, ako by ste vynosili viac lacnejších kúskov? Ukážeme si, že to tak vôbec nemusí byť ;)

 

Prvý variant

Základom sú naše maxi šaty v bielej farbe. Vďaka materiálu a farbe sú naozaj univerzálne. Stačí si vyhrnúť rukávy, vybrať si štýlovú kabelku , hodiť ju na seba ako "crossbody", veľký slameniak, na nohy tie najpohodlnejšie látkové tenisky a máte skvelý letný outfit. Jedinečný dovolenkový, super svieži look :)

 

Druhý variant

Teraz sme si k našim bielym šatám zvolili kardigán, ale môžeme ho zameniť aj za vestu Lujzu. Uviažeme opaskom a hlavu si môžeme ozdobiť praktickou čelenkou. Do ruky výraznú kabelu alebo ruksak, nápadné topánky a získame štýlový mestský outfit. Outfit vhodný na výlety, do práce, na nákupy...von s deťmi.

 

Tretí variant

Teraz sme sa rozhodli vytvoriť akčnejší outfit. Vhodný na koncerty, festivaly, na rôzne akcie, ale aj na bežné nosenie. K šatám stačí pridať kožené traky prepojené s koženým opaskom (tieto vyrába slovenská značka: Zrzáky) alebo iný čierny kožený opasok. Praktickú kabelu cez plece, teplú mikinu a večer a hlavne pohodlné tenisky. Napríklad tieto od Novesty.

 

Štvrtý variant

Tak tieto budú svadobné! Ale naozaj, jednoduché biele šaty sa dajú v pohode použiť aj ako svadobné šaty, ktoré môžu byť ako stvorené na malú letnú svadbu. Sú vzdušné a vďaka maxi strihu sa môžete najesť koľko len chcete ;) . Zakryjú všetko :) Stačí zvoliť zaujímavé doplnky a vhodné topánky a prírodný romantický look je tu.

 

Nebojte sa investovať do nadčasových, kvalitných kúskov.

Zistíte, že menej vie byť viac a s trochou kreativity viete urobiť z mála veľa :)

Komentáre

gabikahor perfektné... je velmi dobre že ukazujete, ako sa daju veci nosit a kombinovat :)

2024-05-12 12:16:27

imageB Výborné :). Móda je hra :).

2024-05-12 22:01:00

LOCO Ďakujeme pekne :)

2024-05-16 18:00:32

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - MIESTNE DÁMSKE MAXI ŠATY  (BIELE) - 15729204_MIESTNE DÁMSKE MAXI ŠATY (BIELE) by LOCO
 Páči sa 19 ľudom
147 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »