Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Poláčiková

Žurnál+

Veľkosti LAU Hodvábnych gumičiek

Veronika P. » Tvorba / 2021-03-04 14:57:17 /  2 komentáre / 3 lajky

Prečo práve hodváb?
Vedela si, že častým používaním obyčajnej gumičky, svoje vlasy namáhaš a oslabuješ? Najčastejším prejavom je vylámaný pás vlasov v strede hlavy.
Keďže vieme, že nosenie gumičiek je veľmi pohodlné a občas nevyhnutné, vytvorili sme hodvábne gumičky LAU.

Komunikovali a skúšali sme rôzne materiály s kaderníkmi a krajčírkami, až kým sme neobjavili správny hodváb, dostatočne jemný ale napriek tomu pevný, vlasy po ňom jemne kĺžu a nelámu sa.

Tajomstvo tohto luxusného materiálu je známe už po stáročia. Pravý morušový hodváb je zmes proteínu, vody a aminokyselín (veľmi podobné zloženie majú ľudské vlasy). Používaním hodvábu v podobe vlasových doplnkov zabezpečíte, že sa vaše vlasy budú menej namáhať a dokonca samotný hodváb chráni vaše vlasy aj pred nežiaducim vysušením a štiepením.

 

Naše hodvábne gumičky sme vyrobili v troch rozdielnych veľkostiach.

S/small/– najmenšia a najtenšia gumička s priemerom 6 cm a so šírkou 1,5cm. Vhodná pre každú ženu s jemnými vlasmi, taktiež je vhodná na šport na vlasoch pôsobí jemne, ale vlasy drží pevne.

M/medium/ – stredná gumička s priemerom 7,5 cm a so šírkou 2,5cm, ma vo vnútri plochú, širokú gumičku. Krásne drží aj vysoko vyčesaný cop. Slúži ako jemný luxusný doplnok vo vlasoch aj na ruke.

L/large/ – veľká gumička s priemerom 13,5 cm a šírkou 6 cm, je vo vlasoch neprehliadnuteľná. Vo vnútri sa nachádza široká pevná guma, ktorá udrží aj vysoký cop, bez poškodenia vlasov.

Komentáre

daysandjoys Výborný nápad a krásne vyzerajú :)

2021-03-04 19:28:431x

LAU_mania Ďakujeme krásne :)

2021-03-05 19:05:30

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
LAU_mania
LAU_mania
1 predaný ks

Sme malá značka, ktorá vznikla s myšlienkou vyrábať pre ženy kvalitné produkty, ktoré sa budú starať o ich pokožku a vlasy, rozmaznávať ich a zvyšovať im sebadôveru. Každý kúsok je jedinečný, ručne vyrobený v dielni v srdci Slovenska.
@lau_mania

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »