Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Chocholová

Žurnál+

Ďakujeme mama ZEM

Veronika C. » Tvorba / 2021-09-13 15:04:30 /  5 komentárov / 12 lajkov

Mandala z našej vypestovanej zeleniny.

Veľa vypestovanej zeleniny sme už pojedli, rozdali a touto poslednou pozbieranou úrodou sme sa chceli poďakovať práve Mamke Zemi.  Ďakujeme, že môžeme ochutnávať Tvoje dary. 

 

S mandalkou nám pomáhal aj náš syn Jaško. Ako prvé sme vytvorili slniečko z nechtíka a fazuliek...

 

 

Takto pomaly vznikala naša mandala hojnosti... Je krásne, keď rodina spolu pestuje, stará sa o záhradu a spoločne aj poďakuje za všetky plody, ktoré nosia v sebe lásku Matky Zeme aj lásku a energiu ľudí, ktorí sa o ňu starajú.

 

Záhrada rastie s nami. Záhrada nás veľa učí ako sa opäť spojiť v tichu so sebou a s ňou. Čo zasaješ, ako sa o to postaráš, to máš... Učí nás alchýmii bytia. Záhrada nás učí aj to, že nie je burina ako burina :) Niekedy ju potrebujeme odtrhnúť, aby zelenina mohla rásť slobodnejšie a niekedy vie byť taká "burina" veľmi nápomocná a robiť ochranu, alebo tieň. Tak isto sa učíme vzťahy rastlín, niektoré sa kamarátia a iné nie. Tento rok sa nám skamarátili až veľmi uhorky a melóny :D Melóny sme mali uhorkovej chuti a uhorky sa tvárili ako melón boli zagulatené a sladké. Stále sa učíme tejto nádhernej alchýmii v prepojení a spojení. Pôde odovzdávame svoje informácie bosými nohami. Vodou v ktorej sa okúpeme, popolievame.. Je to nádherné a silné spojenie.

Záhrada nemusí byť drina, ale krásne učenie, hravosť a radosť, príjemné tvorenie a spájanie sa. Samozrejme je to niekedy aj drina, napr. vysvetliť slimákom, aby vám všetko nepožrali :))  Nabudúce im poviem, že z nich spravím tiež mandalu ak nám niečo zožerú :D

"Ďakujeme Mamka Zem, bum, bum, bum, ďakujemeeeeeee" :))))

Tamtatadáááááááááá....tu je naše hotové dielo Mandala poďakovania hojnosti. 

Je to nádherné pozorovať všetky tie rastlinné bytosti od zrodu, od semiačka, cez jemnú malú rastlinku, jej rast, kvety, a potom si pozbierať s láskou plody a ešte z nej niečo vytvoriť pred tvorbou v kuchyni. Odporúčame a prajeme vám všetkým príjemné dni plné darov a krásnych zdravých plodov :)

s láskou Lapaji

Komentáre

PenazenkaLeather Krásne, superr

2021-09-13 17:23:47

naturoriginal ..no nááádhera..darmo príroda je NAJ!!!..vážme si všetko čo nám dáva a hlavne pridávame sa"ďakujme že ju máme" :)) perfektná mandala ..

2021-09-13 20:57:08

sativa niektorí ľudia majú také úžasné nápady ;-)

2021-09-14 13:15:20

danabortlikova Krásne!

2021-09-15 21:09:47

LAPAJI Ďakujeme vám krásne ❤️

2021-09-19 18:45:16

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
LAPAJI
LAPAJI
9 predaných ks, 2 hodnotenia

Ahojte drahí návštevníci,
vítame vás v našej vesmírnej galérii plnej krásnej energie. Sme Lapaji, dvaja umelci, tvorivci . V našej galérii môžete nájsť jedine originály.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »