Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzka Slaninková

Žurnál+

Prírodné a voňavé Vianoce s Kvetinovým obchodíkom

Zuzka S. » Nové výrobky / 2015-11-20 09:32:39 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Neviem ako u Vás, ale tu na Hornej Nitre už takmer všetko to krásne lístie zo stromov opadlo. Tohoroku bola jeseň naozaj očarujúca a dlho sme sa hrali s pestrými lístkami, tekvičkami či jesennými plodmi. Nastal čas prípravy na Vianoce.

Áno, Kvetinový obchodík je tak úzko prepojený s prírodou, že sme jednoducho nedokázali odignorovať všetku tú jesenné krásu a pripravovať vianočné výrobky skôr. My sme skrátka "museli" pobehovať po lesoch, parkoch, zbierať lístie či gaštany a zdobiť nimi všetko, čo sa dalo. No lístie už opadlo a to je jasné znamenie, že nastal čas príprav na zimu a zimné dekorácie či aranžmány.

Prírodné a voňavé

Vy, naši milí zákazníci, určite nebudete týmto heslom prekvapení. Viete, že Kvetinový obchodík pracuje s prírodnými materiálmi, vyberá a upravuje ich tak, aby poslúžili všetkým zmyslom.

V lete sa tešíme z toho, že na zavesené venčeky zo sušených kvetov sadajú včielky či lienky očarené vôňou a farbami, v zime sa zasa tešíme z vôní typických vianočných korenín.

Zimná kolekcia v Kvetinovom obchodíku je celá prevoňaná prírodou. Skutočná škorica, badián, klinčeky, pomaranče, vanilka, ihličie či sivý mach rozihrajú Vaše zmysly.

Vyberte si ten svoj

Sledujte galériu Kvetinového obchodíka, aby Vám nič neušlo. Najmä adventné venčeky sa míňajú rýchlo a robíme všetko preto, aby sme galériu tu na Sashe promptne aktualizovali.

Zároveň nedopustíme, aby ste boli ako naši zákazníci sklamaní. Preto neváhajte napísať do správy, čo by ste si priali, pokiaľ to už v aktuálne dostupných výrobkoch nenájdete. Urobíme všetko preto, aby ste svoj vysnívaný venček či ozdobu mali doma včas.

Srdečne ďakujeme za priazeň!

S pozdravom Zuzka Slaninková (Pipistrela) z Kvetinového obchodíka.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
KvetinovyObchodik
KvetinovyObchodik
1110 predaných ks, 485 hodnotení

V Kvetinovom obchodíku nájdete dekorácie, darčekové predmety či doplnky zo skutočných kvetov a prírodného materiálu.

Väčšie zásielky odosielame automaticky ako balík na poštu. Ak máte záujem o balík na adresu, prosím, informujte nás v poznámke pri objednávke a my vám prepočítame poštovné.

V piatok neodosielame balíky, aby sa zbytočne počas víkendu netrápili na pošte. Snažíme sa všetko odosielať tak, aby boli dekorácie zabalené a prepravované čo najkratšie. Ak si z rôznych príčin nemôžete čo najskôr vyzdvihnúť svoj balíček, ostáva nám len dúfať, že sa napriek všetkej našej snahe čakajúci výrobok na pošte neznehodnotí.
------------------------------------
Ak u nás kupujete darček a neželáte si priložiť k výrobku faktúru, informujte nás o tom, prosím, v poznámke pri vašej objednávke. Prispôsobíme venovanie v balíčku a faktúru vám odošleme v elektronickej podobe do správy.


Pôvodné meno Pipistrela

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vianočné ozdoby Oriešky s korením - 11404141_Vianočné ozdoby Oriešky s korením by KvetinovyObchodik
 4 komentárov
 Páči sa 113 ľudom
1,- €
 - Prírodný adventný venček - 6076727_Prírodný adventný venček by KvetinovyObchodik
 2 komentárov
 Páči sa 29 ľudom
10,- €
 - Vianočný venček voňavý - 6079585_Vianočný venček voňavý by KvetinovyObchodik
 Páči sa 22 ľudom
8,- €
 - Prírodný adventný veniec - 6082388_Prírodný adventný veniec by KvetinovyObchodik
 9 komentárov
 Páči sa 39 ľudom
18,- €
 - Zimný veniec na zavesenie - 6083285_Zimný veniec na zavesenie by KvetinovyObchodik
 Páči sa 26 ľudom
15,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »