Domov » Žurnál+ » Autor: Lukáš Malý

Žurnál+

Rok sme tu

Lukáš M. » Rady a info / 2018-11-12 10:34:58 /  4 komentáre / 20 lajkov

Takto začnem nadpisom po niekoľkých mesiacoch odmlčania sa od žurnálu. Rok sme tu na Sashe, rok predávame, rok spolupracujeme, rok existujeme a tvoríme. Život je viac - menej taký ako si ho sami urobíme, ale len do určitého bodu. Za veľa nemôžeme a za veľa môžeme. Rok nieje dlhá doba ale dostatočne dlhá na to aby pri pozretí za seba sme videli úspešné stopy tvrdej a ťažkej práce handmade tvorcov. "Žijeme", dá sa to! Dá sa žiť a vyžiť z tejto práce. Handmade práca a tvorenie vecičiek na ktorých nám záleží s láskou i keď s obetovaním času stojí to viac ako za osem až desať hodín práce niekde hocikde a bez lásky, vášne. My čo sme si takúto cestu zvolili nezavierame v práci o 16tej dvere... Sme v práci stále. Niekedy je dobre kuť železo za horúca a sedenie pri počítači zaberie viacej časi ako samotné tvorenie vecičiek. Keď sa darí vtedy sa ani nespí. Odpisovanie na správy, balenie, robenie fotografií, písanie, vymýšľanie atď, atď...

Vbehli sme do toho tak nenazdajky. Nemysleli sme o ničom len o jednom - tvoriť. Ale v hĺbke v sebe ja osobne som mal dosť chodenia do rôznych prác, striedanie a hľadanie inej dúfajúc nájdenia lepšej. Skúsenosti mi ukázali,že nechcem chodiť už do práce na 8-12 hodín denne i obetujem svoj komfort a skúsim to. I teraz pracujem 8-12 hodín denne,ale s inými pocitmi. Nehovorím,že ten stres teraz nemám ale je úplne iný. Prevzali sme život do vlastných rúk a začali robiť to čo skutočne chceme.

Počas nášho prvého roka som bol v kontakte s mojou známou Majkou ktorá má obchodik na Sashe " tri bodky"(http://www.sashe.sk/Tri.bodky)Tri.bodky Identicky mala tie isté pocity ako ja. Obrovská túžba začať od znova a vlastniť svoj čas, svoj život. Sedenie do rána a písanie veršov, ráno vstávanie do práce a ešte rodina.Keby ste videli jej zapálenie po túžbe zmeny i po živote. I teraz je tam kde pred rokom nebola Mali sme tú možnosť podporovať sa a poviem, že " podarilo sa jej! " Teraz píše knihy, vyrába smaltované hrnčeky. Darí sa...
Vyčítali by sme si to,keby sme to neskúsili. Chcel by som osloviť ľudí, ktorí myslia o zmene a majú v rukách remeslo alebo chcú niečo robiť, tvoriť, predávať robiť iných šťastných - skúste to! Uvedomelá zmena vedie k šťastiu a radosti. A radosť i šťastie vedie k zázrakom k tým divným a divokým veciam ktoré nás prekvapuju deň čo deň.
Je to drina, padanie na kolená zo smútku, občas nieje tak ako by malo byť, ale niekedy je tak dobre ako nebolo nikdy. 


Vy Sashe nám dávate možnosť. My sme odštartovali cez Sashe a prvé skutočné peniaze sme zarobili práve tuto presne pred rokom. Sashe zmenilo minimálne dvom ľuďom život a dalo šancu sa rozvíjaťs takto. Rok sme tu a dúfame,že ešte niekoľko budeme. Za rok sme predali 300 vecičiek. Myslím,že je to veľký úspech. Ďakujeme našému Sashe. Všetkým ktorí to nevzdávajú a ktorí to chcú skúsiť. Skúste to! 

Lukáš a Anna  

Komentáre

sandrika Ja Vám obom zo srdca gratulujem a prajem, aby toho padania na kolená zo smútku bolo čo najmenej ... mám dve Vaše vecičky, jednu z nich, prívesok "Mach", som práve včera dostala na narodeniny od mojej milovanej sestry a bol to darček, čo sa volá "splnené prianie"... obe sme sa zhodli, že z Vašich vecí priam "trčí" poctivá rukodielna práca, láska k prírode a remeselný kumšt ... prajem veľa úspechov a radosti pri tvorbe vecí, ktoré tento svet robia krajším ... nech sa darí !!!

2018-11-12 10:48:24

Tri.bodky Dakujem Lukáš...niektoré stretnutia v zivote sú osudové

2018-11-12 11:33:16

sativa výborný žurnál, ďakujem a prajem vám veľa úspechov ♥

2018-11-12 14:27:00

Rozpravkovy_zivot Super... krásne si to napísal, prajem veľa zdaru, vela úspechov, aby ste nám tú krásu mohli dlho vyrábať!

2018-12-13 18:43:17

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Kundelinchi
Kundelinchi
431 predaných ks, 131 hodnotení

Obchod Kundelinchi je zatvorený. Ak drahé bytosti máte otázky prosím píšte správu.:-)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »