Domov » Žurnál+ » Autor: Natália Hulejová

Žurnál+

Recyklované vázy- Váza zrodená zo šampanského!

Natália H. » Tvorba / 2019-01-21 21:38:29 /  2 komentáre / 11 lajkov

AHOJTE milí ľudia!

Prostredníctvom tohto článku(ktorý je v mojej histórii písania článkov úplne I.) by som Vám rada predstavila moju tvorbu:) S problematikou týkajúcou sa životného prostredia sa stretávame takmer každý deň. Tí vnímavejší robia všetko preto, aby aspoň detailmi pomohli k výsledku-očistenia planéty. Každý sa s touto situáciou vyrovnáva po svojom. Ja okrem toho, že intenzívne recyklujem, používam výhradne rozložiteľné sáčky do koša a mnoho iných vymožeností ktoré napomáhajú k "zerowaste" životu, prispievam k odbúraní odpadu aj inou formou.:) Zbieram sklenené nádoby či fľaše, ktoré už nečaká žiadna budúcnosť iba tá odpadková. Namiesto recyklovania týchto fliaš ich dekorujem, skrášľujem a vdychujem im nový život/podobu, takže niet miesto pre hromadenie odpadu:)

Keďže sa v našej rodine poslednú dobu mnoho oslavovalo, pilo sa veľmi veľa šampanského. Ja som sa rozhodla tento nádherný tvar využiť a následne vytvoriť dizajnový produkt. A takto to chodí s každou fľašou, ktorá zavíta do môjho ateliéru, pretože už ani babka nevie čo s toľkými fľašami, keď ich má na zaváranie ešte na 10 rokov dopredu:) Tak zbytočne nevyhadzujme, keď sa to dá aj formou dizajnu a umenia!:) Každá jedna fľaša- VÁZA- je mojím ručným výrobkom,to aby spĺňala moje predstavy zaberie niekedy aj 3 dni práce. Keďže nechcem aby zostala nudnou fľašou, prostredníctvom mojej fantázie, abstraktných vzorov a farebných kombinácii vzniká unikátny produkt,ktorý skrášli váš či môj byt:) 

Komentáre

rucickovo Veľmi sa nám páči vaše recyklovanie a tvorba! :) Len tak ďalej :)

2019-01-22 09:33:501x

KretaDesign Ďakujem Vám z celééého srdca ! Veľmi si tieto slova vážim :) nech sa Vám darí ❤️

2019-01-22 11:19:01

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

KretaDesign
KretaDesign
1 predaný ks, 1 hodnotenie

Recyklovať je možné aj umením!Moje dizajnové,ostrovné vázy, sú toho príkladom!Funkčné,výnimočné a prispievajú k dobrej veci.Mojim mottom je"ani jedna fľaša,ktorá prejde mojimi rukami neskončí v koši,ale bude večne stáť ako dizajnová váza.ŽiBez odpadu


Pôvodné meno SvetPodlaMna

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »