Domov » Žurnál+ » Autor: Natália Hulejová

Žurnál+

Moje milované obrazy

Natália H. » Tvorba / 2019-02-21 22:21:06 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Do môjho obchodíku pribudli ďalšie výtvory a nimi sú obrazy.:) Maľby sú u mňa už dlhoročnou priam večnou záležitosťou a neoddeliteľnou súčasťou:) Momentálne študujem na Vysokej škole výtvarných umení, avšak nebolo také ľahké hneď si splniť sen o študovaní v tejto historickej inštitúcii:) Prvý rok to nevyšlo,a tak som bola nútená vymýšľať čo ďalej so životom či má zmysel ďalej maľovať, alebo otázky typu či som dosť dobrá ?..Bola som každopádne zneistená a druhý pokus som odmietala. Avšak po žití na Kréte som načerpala krásu jej prírody,ľudí a kultúry a mala som chuť pretaviť moje pocity do farieb. Popri náročnej práci na ostrove som nemala veľa času spracovať všetky podnety, avšak láska k tomuto odboru ma nútila maľovať do ráána... Druhý pokus po nekonečnom strese a zneisťovaní ,sa vydaril a bola som úspešne prijatá na vysnenú školu:) 

Niekedy treba v živote vytrvať, poslúchať intuíciu a taktiež smerovky od života:) Ja osobne verím, že v mojom živote je všetko v poriadku a každá situácia alebo obdobie je tu preto, aby som rástla:) Tak rastiem. Aj cez obrazy. Nasledujúce akrylové maľby sú reakciou na pobyt na Kréte. Nenájdete v nich ani kúsok deštruktivity, len slobodu a vánok, teda to čo tak všetci potrebujeme:) Prajem Vám krásny deň priatelia:)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

KretaDesign
KretaDesign
1 predaný ks, 1 hodnotenie

Recyklovať je možné aj umením!Moje dizajnové,ostrovné vázy, sú toho príkladom!Funkčné,výnimočné a prispievajú k dobrej veci.Mojim mottom je"ani jedna fľaša,ktorá prejde mojimi rukami neskončí v koši,ale bude večne stáť ako dizajnová váza.ŽiBez odpadu


Pôvodné meno SvetPodlaMna

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »