Žurnál+

Ako trávime posledné týždne

P
Kreatvory2471 predaných ks, 540 hodnotení

Anna L. » Blogy / 2020-05-26 17:00:02 /  Pridaj komentár / 40 lajkov

Ahojte milí ľudkovia,

ako sa máte? My celkom fajn, hoci, samozrejme, aj nás ovplyvnili posledné týždne. V našej tvorbe sme sa trošku odmlčali, pretože sme akosi stratili motiváciu, chuť, ani to sama neviem popísať. Ešte začiatkom roka sme sa rozhodli prihlásiť na všetky možné aj nemožné predajné trhy, čo sa nám aj podarilo a veľmi sme sa tešili, keď sme boli medzi vybranými predajcami. Už sme sa videli, ako sa s vami znova uvidíme naživo, ako nás nabijete energiou a novými inšpiráciami k tvorbe. Boli sme odhodlaní pripraviť novinky, zaradiť do nášho repertoára nové techniky, no a potom to prišlo ... vírus. Nemusím tu asi písať, čo to pre nás znamenalo - rušenie trhov, pozatváranie obchodíkov s našimi vecičkami, zmena denného režimu a hlavne, namiesto lasera sme rozžeravili šijací stroj kvôli šitiu rúšok :) A verte, že hoci sme ich tu nemali v ponuke, pošili sme ich veru veľa ... rodine, kamarátom, kamarátom kamarátov, dokonca aj lekárom ... rozdávali sme ich, kde sa dalo ... možno sa dalo aj viac, ale ak sme aspoň trochu pomohli, sme šťastní :)

 

 

Aby nám však z toho nepreskočilo, občas sme zavítali aj do mesta a vychutnali si prechádzku v prázdnych uliciach. Veď kedy inokedy sa dala vychutnať slnkom zaliata Bratislava plná rozkvitnutých stromov tak ako teraz?

 

 

Nakoniec sme sa rozhodli odísť z našich bytov na pár dní aj na chalupu (samozrejme v súlade so všetkými opatreniami ;)). A veru, aj tam nás príroda potešila. Stromy kvitli, kvietky kvitli, kliešte sa tešili z prítomnosti nášho chlpatého psíka :)

 

 

Naše jednoduché podomácky vyrobené domčeky pre včely len tak bzučali.

 

 

Myslíte si, že by sa v nich páčilo aj našim včielkam dreveným? :)

 

 

A aké novinky sme to chystali ešte na začiatku roka? V minulom roku som absolvovala skvelý kurz u BIELA_LABA, keďže som sa už dlhšie pohrávala s myšlienkou naučiť sa pracovať s hlinou. Ďalším dôvodom bolo, že sa zo mňa v poslednej dobe stal maniak na izbové rastliny a chcela som si vlastnoručne povyrábať nejaké tie kochlíčky. Zatiaľ sa stále len učím a skúšam a občas sú moje výtvory krivoľaké, ale verím, že sa to bude postupne zlepšovať :)

 

 

 

Držíme vám palce, aby ste v týchto dňoch našli pozitívnu náladu a udržali si radosť z tvorby. Aby vás táto situácia neodradila od toho, čo máte radi.

Vaše Kreatvory

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - včela s plástom ~ napichovačky - 11020604_včela s plástom ~ napichovačky by Kreatvory
 1 komentárov
 Páči sa 53 ľudom
3,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »