Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Opavský

Žurnál+

Vhodný darček na Vianoce

Marcel O. » Rady a info / 2018-10-20 10:31:05 /  Pridaj komentár / 2 lajky

Vhodný darček na Vianoce


Vianoce sa blížia a mnohí z vás si možno neviedia rady, čím tento rok potešia svojich blízkych. Uprostred všetkého vianočného zhonu nemáme nikdy čas na výber toho správneho darčeka. Veľa krát sa tak stáva, že kúpime darček, ktorý náš blízky nevyužije a cítime sa previnilo. Našim tohtoročným tipom pre Vianoce sú naše jedinečné kožené ruksakykožené peňaženky

S týmto druhom darčeku nikdy netrafíte vedľa. Kožené ruksaky a peňaženky sú luxusné darčeky a Vaši blízky budú určite milo prekvapený. Najlepší darček je predsa ten, ktorý vieme aj využiť a nie ho len uložiť do skrine.

Ďalšou výhodou nákupuju u nás je, že darček môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova. Stačí spraviť online objednávku a Váš produkt vám zašleme priamo domov. Už žiadne únavné chodenie po nekonečných obchodných centrách.

Peňaženka či ruksak je skvelým darčekom pre každého. Atraktívny darček, ktorý urobí radosť každému a za každých okolností! Ešte k tomu ku každému zakúpenému ruksaku dotastanete od nás prívesok plyšového macíka, ktorý sa hodí ako ozdoba pre Váš ruksak - batoh.


Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Kozena-galanteria
Kozena-galanteria
198 predaných ks, 85 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Všetky moje výrobky sú z prírodných hovädzích a teľacích koží. Kovanie z Talianska, Švajčiarska a Japonska. Vlastné dizajny, Slovenská výroba. Aktovka, Kabelka, Peňaženka, spisovka, etua, taška z kože, office set, kancelárske sety, prírodná koža.

***************************************************************

AKCIA PLYŠOVÝ MACKO!

Ku všetkým ruksakom, plyšový dekoračný MACKO zadarmo! platí do vypredania zásob. (Pokiaľ je tento oznam stále tu, akcia je stále platná)

***************************************************************

PRÍRODNÁ KOŽA:

Získajte vysoko kvalitné kožený produkty za výnimočné ceny. Kožený výrobok je ideálny spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad a moja široká škála koženej galantérie spája elegantné trendy s klasickou krásou kože. Od najrôznejších kabeliek až po nádherné batohy. Moja kolekcia dámskych ruksakov je ideálnym výberom, ktorý vyhovuje vášmu štýlu.

Každý môj kožený výrobok vyžaruje lásku a eleganciu, ktorá je synonymom pre jemnú pravú kožu.Kožené výrobky sú praktické a krásne módne doplnky, v ktorých nosíme svoj hmotný i nehmotný svet.

Všetky moje kožené výrobky majú svoju vlastnú osobnosť. Ručne šitá prírodná koža dovážaná z Talianska je mäkká a dostatočne odolná. Vďaka používaniu prírodných materiálov prvotriednej kvality sú moje výrobky jedinečnými na trhu.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »