Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Opavský

Žurnál+

Ručne vyšívaná kolekcia kožený kabeliek

Marcel O. » Tvorba / 2018-03-12 18:46:44 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Ručne vyrábané výrobky sú v poslednom čase veľmi obľúbené, čiastočne preto, že spotrebitelia sa unavili monotónnosťou homogénnych, hromadne vyrábaných tovarov, ktoré nemajú kvalitu, charakter a ani ducha. Uznanie, že nekonečný cyklus nákupu a odberu už nie je prijateľný pre zdravie našej planéty, je len jedným z dôvodov tohto reflexu voči masovo vyrábaným tovarom. Súčasťou kvalitnej koženej kabelky alebo tašky z vysoko kvalitného materiálu je jej jedinečnosť. Ďalšou časťou je duch, ktorý dodávajú ruky a vášeň remeselníkov.

Ponúkame novú módnu kolekciu ručne vyšívaných kožených kabeliek a iných produktov z prírodnej kože. Na výroboch sú ručne vyrazené dierky, cez ktoré je ručne vyšívaný vzor, špeciálnymi hrubými niťami, ktorý vytvára jedinečný dizajn. Jedná sa o ručne spracovanie.

Táto kolekcia kožených výrobkov je ručne spracovaná s láskou. Produkty sú vyrobené z kvalitnej prírodnej kože. Ich špeciálny a jedinečný dizajn spôsobuje silný pocit atraktívnosti a prestíže.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Kozena-galanteria
Kozena-galanteria
198 predaných ks, 85 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Všetky moje výrobky sú z prírodných hovädzích a teľacích koží. Kovanie z Talianska, Švajčiarska a Japonska. Vlastné dizajny, Slovenská výroba. Aktovka, Kabelka, Peňaženka, spisovka, etua, taška z kože, office set, kancelárske sety, prírodná koža.

***************************************************************

AKCIA PLYŠOVÝ MACKO!

Ku všetkým ruksakom, plyšový dekoračný MACKO zadarmo! platí do vypredania zásob. (Pokiaľ je tento oznam stále tu, akcia je stále platná)

***************************************************************

PRÍRODNÁ KOŽA:

Získajte vysoko kvalitné kožený produkty za výnimočné ceny. Kožený výrobok je ideálny spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad a moja široká škála koženej galantérie spája elegantné trendy s klasickou krásou kože. Od najrôznejších kabeliek až po nádherné batohy. Moja kolekcia dámskych ruksakov je ideálnym výberom, ktorý vyhovuje vášmu štýlu.

Každý môj kožený výrobok vyžaruje lásku a eleganciu, ktorá je synonymom pre jemnú pravú kožu.Kožené výrobky sú praktické a krásne módne doplnky, v ktorých nosíme svoj hmotný i nehmotný svet.

Všetky moje kožené výrobky majú svoju vlastnú osobnosť. Ručne šitá prírodná koža dovážaná z Talianska je mäkká a dostatočne odolná. Vďaka používaniu prírodných materiálov prvotriednej kvality sú moje výrobky jedinečnými na trhu.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »