Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Opavský

Žurnál+

Ochranné kožené peňaženky, Blokovanie GSM a RF signálu

Marcel O. » Nové výrobky / 2019-01-28 19:25:55 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Oblečte svoj telefón alebo iné elektronické zariadenie do tejto špeciálnej látky a okamžite zabránite, aby ste boli odpočúvaný alebo sledovaný cez Váš mobilný telefón. Látka je zložená zo špeciálnych materiálov, ktoré tienia GSM a RF signálom. V princípe to znamená, že pokiaľ sa bude Váš mobilný telefón nachádzať v tejto látke nebude možné sledovať Vašu polohu, dovolať sa vám alebo Vás odpočúvať. Pokiaľ do tejto látky vložíte svoju kreditnú alebo debetnú kartu, nebude možné ju oskenovať a platiť nou, čo znamená že nikto neokopíruje Vaše uložené dáta a neokradne Vás. Látka je vhodná aj pre iné dokumenty ako vodičský preukaz, občiansky preukaz, pasy a osobné dokumenty. Túto špeciálnu látku používam na výrobu nových prevratných ochranných peňaženiek, dokladoviek a iných výrobkov z kože.

Chránte svoje osobné dáta a údaje pomocou tejto špeciálnej látky a výrobkov z nej vyrobených.
Už sa vám stalo že vám zmizli z bankového účtu peniaze? Nakupoval niekto z Vašej karty a neboli ste si toho vedomý? Nenechávajte to na náhodu. S mojimi ochrannými produktami sa Vám to už nemôže stať. Bankové, kreditné a debetné karty, či Váš cestovný pas budú odteraz úplne v bezpečí pred neoprávneným vymazaním, alebo aj proti neoprávneným odčítaním dát z Vašej karty. Látka ktorá sa používa na výrobu špeciálnych peňaženiek a púzdier je vyrobená z nano-materiálov, ktoré úplne pohlcujú RFID, GSM a všetky signály.

Zloženie látky: 23% meď, 20% nikel, 50% polyester

Hrúbka:
0,08 až 0,09mm

Resistencia: 0,03 – 0,05 OHM

Špeciálny textil cez ktorý nepreniknú signály sa používa na rôzne účely. Máte nové auto, ktoré disponuje najmodernejším autoalarmom napojeným priamo na políciu alebo iné bezpečnostné zložky? V dnešnej dobe Vám nepomôže ani to. Stačí automobil zakryť špeciálnou tieniacou látkou a do auta ani z auta sa nedostane žiadny VF signál. Vznikne celouzavretá klietka, ktorá bude chrániť objekt pred vonkajším elektrickým, elektrostatickým a elektromagnetickým polom. Dalo by sa pvoedať že vznikne akási “Faradayova klietka”.

“Faradayova klietka je celouzatvorená klietka vytvorená z elektricky vodivého materiálu (napr. drôtené pletivo). Vnútorný priestor klietky je chránený (krytý) voči účinkom vonkajších elektrických, elektrostatických aelektromagnetických polí a vĺn. Princíp spočíva vo vlastnosti elektrického náboja ktorý sa sústreďuje len na povrchu vodiča, nie však v jeho objeme. Klietka ako celok pôsobí ako vodič, preto sa v jej vnútornom objeme náboj nenachádza. Elektromagnetické žiarenie je pohlcované povrchom klietky”. Zdroj: Wikipedia

Vlastnosti špeciálnej látky:
- Ochrana proti krádeží financií s kreditnej, debetnej alebo inej bankovej karty
- Ochrana proti RFID a GSM skenovaním
- Ochrana pred sledovaním Vašej polohy
- Ochrana proti odpočúvaniu Vášho mobilného zariadenia (telefónu…)
- Ochrana proti nežiadúcemu sledovaniu a odpočúvaniu
- Ochrana proti okopírovaniu osobných údajov z pasov, občianskych a vodičskcých preukazov
- Efekt v celouzavretých priestoroch: Faradayova klietka
- Blokovanie akéhokoľvek VF singálu

Použitie špeciálnej látky:
- EMC experimenty a RF merania
- Mobilné a vojenské využitie v oblasti ochrany
- Výroba ochranných kožených výrobkov (púzdra, peňaženky)
- Silné elektromagnetické tienienie
- Výroba tieneních odevov, oblečení, záclon

Starostlivosť o látku:

- Možnosť prania v práčke
- Nesmie sa žehliť
- Nesmie sa bieliť
- Nesmie sa chemicky čistiť

Výrobky nájdete v mojom obchode: https://www.sashe.sk/Kozena-galanteria/moje/ochranne-kozene-penazenky

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Kozena-galanteria
Kozena-galanteria
198 predaných ks, 85 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Všetky moje výrobky sú z prírodných hovädzích a teľacích koží. Kovanie z Talianska, Švajčiarska a Japonska. Vlastné dizajny, Slovenská výroba. Aktovka, Kabelka, Peňaženka, spisovka, etua, taška z kože, office set, kancelárske sety, prírodná koža.

***************************************************************

AKCIA PLYŠOVÝ MACKO!

Ku všetkým ruksakom, plyšový dekoračný MACKO zadarmo! platí do vypredania zásob. (Pokiaľ je tento oznam stále tu, akcia je stále platná)

***************************************************************

PRÍRODNÁ KOŽA:

Získajte vysoko kvalitné kožený produkty za výnimočné ceny. Kožený výrobok je ideálny spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad a moja široká škála koženej galantérie spája elegantné trendy s klasickou krásou kože. Od najrôznejších kabeliek až po nádherné batohy. Moja kolekcia dámskych ruksakov je ideálnym výberom, ktorý vyhovuje vášmu štýlu.

Každý môj kožený výrobok vyžaruje lásku a eleganciu, ktorá je synonymom pre jemnú pravú kožu.Kožené výrobky sú praktické a krásne módne doplnky, v ktorých nosíme svoj hmotný i nehmotný svet.

Všetky moje kožené výrobky majú svoju vlastnú osobnosť. Ručne šitá prírodná koža dovážaná z Talianska je mäkká a dostatočne odolná. Vďaka používaniu prírodných materiálov prvotriednej kvality sú moje výrobky jedinečnými na trhu.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »