Domov » Žurnál+ » Autor: Barbora Seková

Žurnál+

Žienky moje, nestíham!

Barbora S. » Osobné Blogy / 2016-08-15 21:49:04 /  4 komentáre / 13 lajkov

Veru, žienky moje, nestíham. Nestíham si pozerať vaše nové poklady, dávať vám palčeky nahor a písať povzbudivé slová, či slová obdivu veciam, pri ktorých sa mi neraz až dych zatají a v mojej hlave zaznie: "Bože, keby mám peniaze!"

Nestíham lebo som sa vrátila do práce, práce ktorú milujem a som za ňu vďačná, no ktorá mi znemožňuje byť tu s vami tak ako predtým.

Nehnevajte sa teda, že som sa odmlčala, že vás podporím len z času-načas. Lebo stále mi srdce bije sasháckymi hodinami a tak ako v pondelok a piatok Miško pridáva, tak i pri iných dňoch mi hlava zaletí práve k tomu či onomu predávajúcemu, ktorý svoje dielka ponúka vždy v ten istý deň.

Rodičovská je preč. A predsa bude so mnou do konca života. Tak dúfam, že si zvyknem a že si nájdem čas i na to, po čom mi srdce piští a čo mi dávalo silu a energiu počas nie vždy ľahkých dní s bábätkom.

Ste super! A máte zlaté ručičky!


Vaša Barbora.

 

Komentáre

studienka sme na tom podobne akurát ja sa vraciam do práce k mnohým malým deťom po piatich týždňoch dovolenky a tiež už tak nestíham

2016-08-16 21:10:051x

KidsBrights Tak nech vas posluchaju deturence male!

2016-08-16 21:34:23

C-A-T drzim palce, ono sa to vsetko utrasie spravnym smerom... mna to caka o rok, silno som zvedava ako to bude ;-) hlavne nech sme zdravi ;-))

2016-08-17 15:57:091x

KidsBrights Vďaka, veru, zdravie na prvom mieste! Posledné leto ubehlo ako voda, už len škôlku zvládnuť a sme oficiálne veľké :)

2016-08-17 16:27:52

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

KidsBrights
KidsBrights
38 predaných ks, 22 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Milí zákazníci, momentálne nemaľujem, len dopredávam veci skladom. Ďakujem za pochopenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »