Domov » Žurnál+ » Autor: Katarina Leskovska

Žurnál+

Takmer som skamenela...

Katarina L. » Fotopostupy a Návody / 2024-02-24 13:46:05 /  4 komentáre / 14 lajkov

Ahojte :)),nie nie sme v rozprávke,aby som skamenela a bozkom ma prišiel opäť oživiť neaký princ....:D Slovíčko TAKMER je teda na mieste,lebo som neskamenela ale žasla...to je ten správny výraz.

No,je už dávno po Valentínovi,ale ja sa k nemu vrátim z jedným jediným kameňom o ktorom vám porozprávam kratučký príbeh...Práve na Valentína som si dávala moju poobednú rýchlochôdzu,tentokrát som si ju vychutnávala pomalšie :))) a o všeličom a všelikom som premýšľala...A aj o tom,aké by to bolo krásne,keby mal úplne každý srdce naplnené láskou až po okraj....No hej,to by bolo,ale to je zatiaľ len v nebi...) A tak som zavrela oči a túžobne som povedala " Bože daj prosím Ťa ľuďom do sŕdc  /vrátane mňa/ viacej lásky...prosím...."  Oči som otvorila a stihla som spraviť ešte zo tri kroky a keďže tvorím s kameňmi teda najviac s kameňmi,tak pohľadom blúdim dosť aj po zemi,no stíham obdivovať krásu prírody každý deň,to je základ radosti,máte ju zdarma a je vašou súčasťou...Ale to som už trochu odbehla,pardon rýchlo odkráčala..:)) Oči mi padli na kameň v tvare srdca a vtedy som vedela,že Boh mi je na blízku a že ma počúval,beťár jeden :)) Daroval mi toto srdce a nikdy na neho nezabudnem,lebo som si ho nechala na pamiatku na tento deň.

Rozmýšľala som čo s ním spravím,ako ho pomaľujem,čo na neho napíšem.....ale s padnutou sánkou som ho len nastriekala na zlato a tým už končím....Virtuálne darujem všetkým predávajúcim aj kupujúcim ZLATÉ SRDCE,no a snáď nám to tu spoločne pôjde,lebo láska dávaním rastie. Majte krásny dník,vaša

                                                                       Katry

Komentáre

PohladnicePreRadost Aké sú krásne takéto znamenia :) ... ďakujeme za kúsok virtuálneho srdca :) ... so srdcom je to ťažké - no rozhodnutie namaľovať ho zlatou farbou a poslať takýto signál do sveta je to najlepšie, čo ho mohlo postretnúť :)

2024-02-24 20:43:51

Katry Ďakujem Anikó za milú spätnú väzbu :) potešilo ma to :)

2024-02-24 20:52:57

GabryElla Krásne srdce, skvelý, povzbudzujúci článok a úžasná " božia odpoveď"... :)

2024-02-26 15:18:21

Katry Ďakujem Gabi,áno bolo to také pohladenie duše :)

2024-02-26 15:20:07

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Katry
Katry
373 predaných ks, 148 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Ahojte,som mama 5 detí,mám rada prírodu a jej materiály ktoré ponúka.Rada skúšam nové veci a techniky.Nech sa páči,nahliadnite do môjho obchodíku.Poteší ma ak niečo poteší vás :))

Informácie

Balíky posielam iba na Slovensku!

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »