Domov » Žurnál+ » Autor: Katarína Kavková

Žurnál+

Prichádza nová kolekcia LAST MINUTE

Katarína K. » Tvorba / 2018-07-28 17:00:02 /  Pridaj komentár / 11 lajkov

Po vytvorení mojej prvej kolekcie s názvom MOJA PRVÁ :), prichádza ďalšia kolekcia s názvom LAST MINUTE. Áno, áno, hádate správne, názov súvisí s lákavými ponukami cestoviek, ktoré veľa z nás nadšene sleduje a tie dobrodružnejšie povahy ich aj využijú :)

Tí, ktorí už majú letnú dovolenku za sebou, môžu mať pocit, že leto už pomaly končí, ááále nie, ešte sme len v polovici, takže času vynosiť letné vecičky je ešte dosť.

Kolekcia LAST MINUTE má v podstate dve skupiny výrobkov. Tá prvá je tvorená šatičkami so spustenými rukávmi, šatami bez ramienok a topom bez ramienok - všetky zakončené po obvode roztomilými bombuľkami.
Druhú skupinu tvoria výlučne topy: dva so skladanými detailmi a dva sú skrátené - tzv. crop tops s dlhými rukávmi. Tieto 4 majú všetky vzadu rovnakú ozdobu v podobe ručnej výšivky.

Skombinované napríklad so širokými ľanovými nohavicami sú ideálne na prechádzku historickou časou nejakého prímorského mestečka alebo na večeru v rušnej stredomorskej taverne. Mmmmmm, keď sa tak na chvíľu zasnívam, cítim ten teplý večerný vánok od mora a zvuk jeho šumu, kým do nosa sa mi zakráda lahodná vôňa smažených sardiniek a... Ja už chcem byť opäť tááám :)

No, ale aby som nezabudla, celá kolekcia je ušitá z pevnej bavlnenej látky, je hravá a farebná ako leto samé a dostupná bude od pondelka 30. 7. 2018.Prajem Vám ešte krásne letné dni! :)

Foto od šikovnej https://www.sashe.sk/oceanchild

PS: Všetky kúsky som pred fotením pekne - krásne vyžehlila, ale bavlna je rebelka a v niektorých prípadoch vôbec nechcela spolupracovať a pôsobiť tak uhladene, ako som si to priala ja :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Katka.Kavkova
Katka.Kavkova
16 predaných ks, 12 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vitajte!
Milujem všetko, čo súvisí s tvorením a najradšej by som vyrábala všetko.
Najviac ma však bavia šaty a vždy som snívala, že ich raz budem navrhovať aj ja a teraz je to tu! :)

Farby oblečenia sa môžu v skutočnosti mierne líšiť v závislosti od vášho zobrazovacieho zariadenia.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »