Domov » Žurnál+ » Autor: Karin Mikulášová

Žurnál+

Stačí si priať... úsmev sa objaví

Karin M. » Osobné Blogy / 2021-11-25 10:51:51 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Včera som sa prešla po trhu  v našich krásnych Košiciach na Dominikánskom námestí a ešte som tam stretla pár trhovníkov.

Už im bolo oznámené, správou trhu,  že dnes už nemajú chodiť, trhovisko sa uzavrie pre verejnosť.

Jedna z predajkýň na mňa zavolala: "Pani, nechcete orechy, lúpané?"

Odpovedala som: "Máme doma, len ešte nevylúpané...zo záhrady."

Pani trhovkyňa sa nevzdala a pýtala sa ďalej: "Pani a čo nemáte?" Zamyslela som sa a vypadlo zo mňa: "Nemám sviňu." (Som mestský človek, nemáme ani sliepky, husy, kačky, ani žiadne hospodárske zvieratá, máme záhradku a v nej dva orechy.)

 ....však stačí si ŽELAŤ, toľkokrát som sa už o tom presvedčia. Pán, ktorý predával na vedľajšom stole sa ku mne pritočil a ukázal mi PRASIATKO ZLATÉ, že nech sa páči, môžete skúsiť chovať na šunky.... A nezabudnite si hovoriť: "Ja už nemusím, ja už ho vidím." 

A tak sme sa všetci zasmiali spoločne. Aj som si to prasiatko kúpila a dnes mi robí spoločnosť pri káve.

Nikdy sa nevzdávajte, neklesajte na duchu, okolo nás sú skvelí ľudia, ktorí otvoria svoje srdcia, ak si nájdete čas na rozhovory a podporu a aj ten humor cez slzy a hnev sa prebije:).

Nech sa nám darí priatelia, želajte si, spájajte sa, tvorte.

KarinkaM

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
KarinkaM
KarinkaM
5 predaných ks, 4 hodnotenia

Tvornie je radosť.
Tvorivé sebavyjadrovanie, maľovanie, tvorenie koláží. Práca s textilom a textilnými materiálmi. Vedenie kurzov a workshopov na tému sebapoznávanie a sebaobjavovania tvorením.

V termíne od 1.12.2021 do 22.12.2021 boli naplánované Vianočné trhy na ktoré som bola vybraná do domčeka na Hlavnej v Košiciach. Avizovala som, že negarantujem, že veci budú dostupné, keďže ich tam budem predávať.... ZMENA JE ŽIVOT.

Ak máte záujem a chcete nakúpiť v mojom obchodíku, môžete tak urobiť keďže tovar som zbalila a znovu rozbaľujem. ĎAKUJEM Vám za podporu.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »