Domov » Žurnál+ » Autor: Radka Končoková

Žurnál+

(ak ešte nemáte) ilustrovaný KALENDÁR 2020

Radka K. » Tvorba / 2020-02-01 09:46:26 /  2 komentáre / 11 lajkov / 40x zobrazený

Každý psík vie, a obzvlášť ten náš;), že začať nový rok bez kalendára, to sa predsa nenosí! "No veru, nenosí, haf...jednoducho to predsa visí na strome, haf! Hafi? (=Či?)"  ...povedal mi môj psík... "Nuž,...no áno", usmiala som sa a pomyslela si: ten má ale predstavivosť:D...

A ako si tam, na tom strome visí a vetrík si v ňom listuje dňami, mesiacmi, list za listom a všetkými tými zelenými listami a šuštíííí, listííí a ševelí po celý rok,... ani nezbadá a... nastane december! Zrazu, žiadny lístok na strome nenájde, tak ako ani my v kalendári! ...ehm, aby som bola úplne pravdivá, sem-tam sa nejaký udrží aj do jari;), ale potom už aj tak neodolá sile, ktorá vtlačí život novému lístku a... odpadne:)...

Nuž...a hľa!                                                                                                                       Týmto dlhosiahlym poeticko-zvláštnym opisom, som vás chcela priviesť k tomu, že:  všetky listy sú už dávno opadnutééééé! "No, to je teda "objav":D", poviete si..."na konci januára toto zistiť:D hahaa".......nuž ale, aj také veci nevídané sa dejú;)....a deje sa aj to,      že vám prinášam NOVÉ, práve "vypučané" LISTY kalendárové:)!                                     Nie sú síce zelené a živé ako tie stromové, ale z toho života a tej sily, predsa len v sebe niečo majú a nesú... Ožívajú pri pohľade toho, kto chce ten ZÁZRAK uvidieť. Ten sa odohráva niekedy nebadane a niekdy s plnou parádou všade tam - okolo nás - v nás - každý deň!

Niekedy si na ten "zázrak" treba počkať ako na farebný ohňostroj jesene...,

alebo objaviť tú chvíľu, keď na nás žmurká dúha...,

...ísť v čase nečase do lesa a mať to šťastie, že sa nám hríbiky ukážu:)...

...či si vychutnať chvíľu, keď všetko stíchne a môžeme byť všetci spolu:)...

Je toho veľa, čo je čarovné ♥...                                                                                                

A práve preto, aby sme na to nezabúdali, prinášam aspoň omrvinku z týchto pekností           v ilustrovanom KALENDÁRI 2020!  Klikni - sem a prelistuj si v ňom spolu so mnou;).

> Ak mu to dovolíte, schytí vás za ruku a spolu s detičkami v ňom žijúcimi, vás bude sprevádzať celým rokom! A vždy bude na vás myslieť a farbou vás opájať a úsmev vám prinášať...veru! Neveríte?? Taký naozaj je;), na môj dušu všetkých farbičiek:D! Vyskúšajte:)))!

Tradáááá - niečo viac o ňom, si môžete prečítať, popozerať a  tiež objednať - TU !

Nech sa ľúbi:)! 

Pozdravujeme z Krajiny Nekrajiny a tešíme sa na ďalšie stretnutia:)....                             

...vaša Radu:) a jeden biely Haf;)!

Komentáre

holena ...no som zasa zakerovala do tejto krajinynekrajiny a začínam mať pocit, že len na takýchto miestach sa bude dať ľahko dýchať...kalendár je nádherný...jediný sprievodca, ktorý teraz nemusí nariekať, a naopak - poteší (koronanekorona):)

2020-07-22 18:41:11

KONCITO Jééj, to sa veľmi teším teraz, že si sem zablúdila milá "holena", resp. zakerovala:D a mohla som si prečítať tento milý odkaz! Júúj, to je paráda - ďakujem a prídi zas:)!

2020-07-22 19:36:54

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

KONCITO
KONCITO
Reaguje do 1 hodiny

Vítam vás všetkých do radu - či ste veľkí a či malí, či ste viditeľní alebo neviditeľní a či máte plutvy alebo tykadlá:))) - všetkých, jedného za druhým ako v rade na kapre:), že ste zablúdili práve sem, do galérie - KONCITO - do krajiny nekraj

Informácie

Vecičky posielam zabalené tak, aby im dobre bolo;), doporučene - 2hou triedou (1vá trieda len na vyžiadanie). Keďže bývam mimo mesta a za poštou musím dochádzať, balíky zvyčajne odosielam pondelky a piatky, prípadne stredy (niekedy sa podarí aj iné dni;) )! Poštovné zahŕňa aj balné:)!  Baliť sa snažím recyklovane!


Pôvodné meno .KONCITO.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kalendár 2020 - 11422860_Kalendár 2020 by KONCITO
 4 komentárov
 Páči sa 46 ľudom
12,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »