Domov » Žurnál+ » Autor: Radka Končoková

Žurnál+

Mačka vo vreci a či ZAJACE z klobúka HOP;)?!

Radka K. » Nové výrobky / 2022-05-25 10:42:08 /  4 komentáre / 14 lajkov

...hop, hop,.... áááá HOP!

....doskákali prapodivnými skokmi až sem;) - biele čudá, že vraj Z A J A C E :D!

A veru, majú aj svoj klobúk!

Ale niééé, nie sú to tie dva biele, nám už známe zajace pod menom Bob a Bobek! Síce biele sú, no je ich omnoho viac! Celá, celučičká králičia kopa:D! Možno je medzi nimi jeden, či dvaja leniví ako Bobek a či iní zase veľmi starostliví, alebo rozvážni;)... No proste, bývajú v klobúku, ktorý ich preváža sem a tam z miesta na miesto... a  možno, dáky priletí aj k vám;)....no ale, pekne poporiadku ako mrkva v riadku:D...

To sú oni - psssst, snívajú;)!

Pamätáte si na "mačku vo vreci"?

Jarmoky - teplo, zmrzlina, kopec ľudí, veľký hurhaj, hudba, vrava, trma-vrma:D,... na mňa až príliš veľa zmätku naraz, ale presne si pamätám na "mačku vo vreci", ktorú ponúkali niektorí trhovníci... Vlastne, spomínam si len na jednu takúto kúpu, keď sme boli ako deti v Bojniciach na školskom výlete.

Vonku je véééľmi horúco, sedím v tráve na briežku vedľa autobusu, popíjam vychladnutý čajík z malej smaltovanej termosky oblepenej nálepkami krtíka:) a čakám, kedy budeme všetci a vydáme sa na cestu domov. Oproti cez chodník, vidím rad stánkov a nejakú tetu, ktorá predáva kadejaké pestré čačky;).

To jediné, čo som si vtedy mohla kúpiť za svoje korunky, bolo malé papierové vrecúško tzv. "mačka vo vreci":D! Veru a sme doma:D! Každému je jasné, že som sa spýtala, čo to je??... a potom, som už vedela, že takú "mačku";) chcem aj ja! A tak, jedno z bielych vreciek s tajomstvom, putovalo ku mne:)! Haha - to bolo radosti! Plná zvedavosti a očakávaní som pozrela dnu a našla tam zopár drobností, z ktorých mám dodnes niekde schovanú vypuklú nálepku žltého zajačika s mrkvou:D - tak som sa z toho tešila:)))! 

Možno si poviete - takááá hlúposť!... no, možno áno;), ale koľko radosti a zvedavosti sa pri tom vo mne len tak rozohralo:)...!

Nuž a možnože aj vďaka tomuto dávnemu zážitku, sú aj tieto "zajace z klobúka HOP", vychystané jedným malým tajomstvom, ktoré sa dozviete, až keď ku vám priputujú! Bude to malý odkaz pre vás - možno to bude len slovko, či dlhá správa, myšlienka,... možno niečo, čo vás v tej chvíli poteší, zamyslí, alebo pohladí na duši ♥.

Aj pre mňa samú, to bude prekvapenie:)! Tým, že vás nepoznám, nebudem vedieť pre koho čo píšem, ale keďže na náhody neverím, tak ani správa, čo k vám zajko prinesie, zrejme náhodou nebude;).   

                     

Som zvedavá a teším sa na to:)! 

Ušila som tak okrem malých zajkov do rúčky, aj malú "habaďúru" sama na seba;), ale je to také prijemné ako keď vchádzam prvýkrát do jazera - najskôr zima a túžba ujsť a potom radosť a príjemný pocit, keď už plávam vo vode:)))).

                                                                       ♥ ♥ ♥ ♥

                                                                        ♥ ♥ ♥

                                                                      ♥ ♥ ♥

Ako to máte vy? Patríte medzi tých, čo majú radi podivuhodnosti, malé to milôstky, nedokonalosti a kúsok lásky, čo sa dá ukryť do rúčky?? Alebo ste sem len tak "náhodou" zablúdili;)?? Ak áno, tak ste tu správne a možno práve k vám takýto zajko z klobúka prihopká a doručí vám malé posolstvo;)...

Teším sa na vás opäť zas niekedy...

...vaša Radu ♥ a jeden biely Haf;)! 

Komentáre

janyko Krásné :-)

2022-05-25 16:26:14

KONCITO Jééj, ďakujem "janyko":)!

2022-05-25 16:50:51

C-A-T krasny su usiaci ;-) a ten traaaaavnik sedmokraskovy... oooch

2022-05-27 23:19:36

KONCITO Júúúj , áno;) - tie sedmokrásky sú prenádherné - u nás sa im darí jedna radosť:)! Už sú síce od vtedy aj pokosené;), ale nevyšli navnivoč - sušia sa do čajíka:))) a zakvitnú opäť, co by dup:)!

2022-05-28 13:21:06

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

KONCITO
KONCITO
529 predaných ks, 263 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vítam vás všetkých do radu - či ste veľkí a či malí, či ste viditeľní alebo neviditeľní a či máte plutvy alebo tykadlá:))) - všetkých, jedného za druhým ako v rade na kapre:), že ste zablúdili práve sem, do galérie - KONCITO - do krajiny nekraj

Informácie

Vecičky posielam zabalené tak, aby im dobre bolo;), doporučene - 2hou triedou (1vá trieda len na vyžiadanie). Keďže bývam mimo mesta a za poštou musím dochádzať, balíky zvyčajne odosielam pondelky a piatky, prípadne stredy (niekedy sa podarí aj iné dni;) )! Poštovné zahŕňa aj balné:)!  Baliť sa snažím recyklovane!


Pôvodné meno .KONCITO.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - zajko Alfréd - 14584807_zajko Alfréd by KONCITO
 Páči sa 21 ľudom
8,- €
 - zajačica Vendulína - 14584902_zajačica Vendulína by KONCITO
 Páči sa 23 ľudom
8,- €
 - zajko Ernesto - 14585021_zajko Ernesto by KONCITO
 Páči sa 20 ľudom
8,- €
 - zajačica Milada - 14587834_zajačica Milada by KONCITO
 Páči sa 22 ľudom
8,- €
 - zajko Paulo - 14588592_zajko Paulo by KONCITO
 Páči sa 26 ľudom
8,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »