IGEA, hygienizačný gél na ruky

Varianty:


Dočasné zatvorenie obchodu do 01.07.2024. Všetky zákazky vybavím po návrate.
Štýl: Natur

Hodnotenia (709) »

Hodnotenia predajcu JudaJakoba od kupujúcich:

lelana93:


Oleje sú vynikajúce ako vždy.


tamaa:


Výborná kvalita


***********************************************

DO POZORNOSTI:

HYGIENIZAČNÝ GÉL IGEA PATRÍ MEDZI TKZ. HRANIČNÉ PRODUKTY A MÔŽE SPADAŤ, V ZÁVISLOSTI OD URČITÝCH SKUTOČNOSTÍ, BUD POD LEGISLATÍVU KOZMETICKÝCH VÝROBKOV, ALEBO BIOCÍDNYCH PROSTRIEDKOV. MY SME NÁŠ PRODUKT ZADEFINOVALI AKO KOZMETICKÝ, PRISPÔSOBILI SME HO TEJTO ÚLOHE, TÝM PÁDOM SA NÁS POVINNOSTI ZO SEKCIE BIOCÍDOV NETÝKAJÚ. Z TOHOTO DÔVODU NEPOUŽÍVAME TERMÍN "DEZINFEKČNÝ", KTORÝ PRINÁLEŽÍ  BIOCÍDNYM PROSTRIEDKOM S TOUTO FUNKCIOU. VIAC NA STRÁNKE ÚVZ SR A MH SR.

Jemný, čiste prírodný hygienizačný gél s vysokým obsahom alkoholu (70%), prírodnými látkami s antimikrobiálnymi účinkami (extrakt kadidla pravého, prírodný polysacharid a esenciálne oleje), doplnený o hydratačné a upokojujúce prírodne zložky (pentylén glykol a pantenol). Keďže sme skalnými zástancami čistej prírodnej kozmetiky, ingredienty s deklarovanými dezinfekčnými účinkami ako peroxid vodíka a pod., do našich receptúr nezaraďajume. Kľúčovou účinnou zložkou v našom produkte je alkohol získaný fermentáciou obilia, ktorý bol použitý v koncentrácii s dokázanou dezinfekčnou aktivitou.

Za svoju príjemnú, gélovitú konzistenciu vďačí prírodnému polysacharidu, vďaka ktorému obsiahnutý alkohol prchá pomalšie, čím sa predlžuje hygienizačná účinnosť produktu. Gél je dostupný v praktickom balení, ktoré si ľahko nájde miesto v dámskej kabelke.

Vonné variácie: levanduľa, citrónová tráva, mandarínka, mäta a kombinácia citrónová tráva-mäta

SPÔSOB POUŽITIA: malé množstvo produktu aplikujte na pokožku, rozotrite a nechajte vsiaknuť. Prvotný pastovitý pocit vsiaknutím zanikne a zanechá pocit sviežosti. Len na vonkajšie použitie!

ODPORÚČANIE: umytie rúk, aj klasickými mydlami, pred aplikáciou gélu výrazne zvyšuje jeho účinok. Odborníci neodporúčajú po použití dezinfekčných prostriedkov ruky oplachovať vodou, ani krémovať!

UPOZORNENIE: neaplikovať do očí - skladovať mimo dosahu detí - skladovať v bezpečnej vzdialenosti od zdroja tepla

Veľkosť: 50 ml
Spôsob výroby: bio/eko
Vložené: 2020-04-26 11:23:05

Vec patrí do mojej kategórie: ()

Značky:  kozmetika    telová kozmetika    starostlivosť o telo    priehľadná  

37 ľudom sa to páči

Komentáre k vecičke


Pre komentovanie musíš byť prihlásený.
Katalógové číslo veci: 5446990