Domov » Žurnál+ » Autor: Julia Florková

Žurnál+

Jarná kolekcia - PRIMAVERA

Julia F. » Tvorba / 2019-05-13 07:00:01 /  3 komentáre / 12 lajkov

Ahojte priatelia. 

Jar je už v plnom prúde, vlastne bude pomaličky už aj končiť a ja som Vám ešte poriadne nestihla predstaviť svoju jarnú kolekciu. Veď to všetci poznáte, toľko povinností a práce až si človek ani neuvedomí, ako rýchlo ten čas letí. Ale aby mojej kolekcii nebolo ľúto, tak Vám o nej predsa len niečo napíšem. Len v skratke, len tak máličko. 

Volá sa Primavera, je to španielske slovo a v predklade znamená jar. Jedno z mojich obľúbených španielskych slov. Je krásne, je zvučné, je svieže, je jednoducho príma ;) A dokonale vystihuje moju kolekciu. 

Ako táto kolekcia vlastne vznikla? Nuž už dlho som mala v pláne vytvoriť väčšiu skupinu zapichovačiek a keď som sa vybrala na nákup materiálu, neodolala som všetkým tým jemným jarným farbám a šperky si potom svoj vzhľad a tvar vyberali samé. A zrazu okrem zapichovačiek boli súčasťou mojej kôpky hotových vecičiek aj nejaké tie visiace náušnice, nejaké tie prívesky a tak ďalej.

Inšpirácia prichádzala sama od seba a zase z prírody. Áno viem, až taká veľká podoba tam nie je, ale ja som naozaj v zelených zapichovačkách s bielym okrajom videla snežienku a tá rozkošná sada náušnic aj s príveskom, no celá jabloň! 

Tento rok som trávila takmer celú jar v Bratislave a hoci aj tu kvitli stromy a kvety, chýbala mi veľká záhrada u nás na Orave plná rozkvitnutých ovocných stromov. Možno aj práve preto som mala pocit, že tie moje swarovski dielka vyzerajú ako rozkvitnuté ovocné stromy alebo iné jarné kvety.

Tak či onak, kolekcia je na svete a ešte mi z nej niekoľko kúskov ostalo, takže ak Vás oslovila, nech sa páči, nahliadnite do mojej galérie ;)

Komentáre

taliaa pekná jarná kolekcia.

2019-05-13 09:23:51

MirianaOli Krásne v jemných farbách:)

2019-05-14 07:40:24

ButterflyHandMade Veľmi pekné kúsky. Isto ozdobia nejednu ženu nielen počas jarných dní;-)

2019-05-14 14:31:28

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Mini Zapichovačky Primavera (Ag925) - 10648758_Mini Zapichovačky Primavera (Ag925) by Ju-ju
 2 komentárov
 Páči sa 9 ľudom
18,20 €
 - Swarovski sada Primavera - Malus I (Ag 925) - 10648810_Swarovski sada Primavera - Malus I (Ag 925) by Ju-ju
 Páči sa 7 ľudom
25,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »