Orgonity

Orgonit je priestorový harmonizér. Neutralizuje negatívne energie a elektromagnetický smog z nášho okolia. Svojím zložením premieňa tieto negatívne energie na pozitívnu, ľudskej psychike a zdraviu prospešnú vitálnu energiu. V závislosti od použitých kameňov orgonit dokáže zmierňovať alebo blokovať geopatogénne zóny.
Výroba orgonitu je vždy jedinečná a preto sa môže stať, že dodaný orgonit nebude mať presne ten istý vzhľad, farebné podanie, rozmery a hmotnosť ako je vyobrazený na obrázku s výnimkou orgonitu, ktorý je skladom. Všetko je to ručná výroba a každý použitý kameň v orgonite je jedinečný a každý orgonit je originál. Nikdy sa nedá vyrobiť presne rovnaký orgonit ako je vyobrazený na obrázku, ale pokúsim sa vyrobiť čo najpresnejšiu kópiu. Cena však ostáva rovnaká aj v prípade, že dodaný orgonit bude o niečo väčší ako bol objednaný.

Ak máte záujem o špecifický kameň alebo kombináciu kameňov v orgonite alebo inú farbu podstavy orgonitu ako je vyobrazená, tak stačí mi napísať poštou Vašu požiadavku. Vlastnosti kameňov sú dobre popísané na internete na adrese http://www.vzostup.sk/zoznam-kamenov. Orgonity môžem podfarbiť žltou, červenou, modrou alebo fialovou farbou. Čo sa týka pyramíd, tak minimálna hmotnosť pyramídy je cca 800g z dôvodu uchovania čírej špičky pyramídy v ktorej vidieť kamene a umiestnenia hrotového horského kryštálu do kovových špon v tele orgonitu. Maximálna hmotnosť orgonitu ktorú viem momentálne urobiť je cca 3,5 kg

Cena orgonitov sa vždy odvíja od ceny použitých materiálov a pracnosti výroby. Obzvlášť sú cenové rozdiely medzi použitými kameňmi a preto sú cenové rozdiely u orgonitov rovnakej veľkosti.

Dôležitou súčasťou výroby orgonitu je jeho programovanie v čase jeho výroby počas tuhnutia živice a vibrácie okolného prostredia. Všetky mnou vyrobené orgonity majú vysoké vibračné hodnoty a sú programované nižšie uvedenými afirmáciami, aby pôsobili ideálnym spôsobom:
1) ochrana
2) harmonizácia
3) liečenie - uzdravovanie
4) dobré medziľudské vzťahy

Fotoalbum mojich orgonitov môžete nájsť na http://pokec.azet.sk/orgonit123/fotoalbumy/moje-orgonity