Domov » Žurnál+ » Autor: Jarka Imlingová

Žurnál+

Stará komoda v novom šate

Jarka I. » Osobné Blogy / 2018-08-02 21:37:22 /  Pridaj komentár / 15 lajkov

Tak k tomuto som sa chystala ozaj dlho. Pri reorganizácii mojej dielne a suterénu som vyradila tri komody. Iste aj mnohí z vás mali niečo podobné v obyvačkách alebo jedálňach – bol to tuším rumunský nábytok ešte z čias socíku. Na ten čas – wow, teraz už ale všade len špatili a zavadzali. Vysťahovali sme ich teda do garáže s tým, že možno po premaľovaní budú ešte na terasu. Nejak sa mi ale do natierania nechcelo a tak som si nechala len jednu a dve podarovala. Hmm, teraz ľutujem. Komoda sa natierala úplne super, stačili dve vrstvy a z nevzhľadnej tmavohnedej rárohy je krásna šedá skrinka.

Našla by som iste miesto aj pre zvyšné dve, ale čo už – pýtať ich nazad určite nebudem… Úchytky som zatiaľ nechala pôvodné, uvidím časom – možno vymením za nejaké iné.

A hneď si v nej aj našli miesto veci, ktoré na terase často používame – príbory, dosky na krájanie, utierky, servítky, poháre, deky a aj paplón na chladné večery. Všetko je pekne skryté, ale poruke …

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Jasmin
Jasmin
925 predaných ks, 420 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Vítam Vás v mojom svete bábik, anjelok a rôznych iných šitých postavičiek a dekorácií. Moje bábiky sú pre mňa hobby, práca, relax a kúsok pohody na každý deň. Verím, že rovnakú radosť urobia aj Vám a Vašim blízkym.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »