Domov » Žurnál+ » Autor: Jarka Imlingová

Žurnál+

Rok sa s rokom schádza

Jarka I. » Osobné Blogy / 2018-12-31 07:36:48 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Rok 2018 sa pomaly ale isto blíži do svojho finále a tak ako mnoho ďalších, aj ja sa obzerám za seba a tak trochu bilancujem, čo sa mi v tomto roku podarilo a čo nie. Môžem povedať, že rok sa z môjho pohľadu vydaril a som vďačná za všetko, čo sa udialo. To dobré mi urobilo radosť a dodalo chuť a elán do ďalšieho tvorenia a to zlé mi ukázalo, čo treba zlepšiť a robiť inak. Chcem sa poďakovať vám všetkým, ktorí ste navštevovali moju stránku https://www.sashe.sk/Jasmin , sledovali moje tvorenie, podporili ma komentármi. Budem sa aj v tom nadchádzajúcom roku snažiť, aby ste si u mňa našli inšpirácie, čítanie na chvíle oddychu a aby ste sa sem stále radi vracali. Prajem všetkým veselý záver roka a šťastný krok do toho nového…

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Jasmin
Jasmin
1445 predaných ks, 701 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vítam Vás v mojom svete bábik, anjelok a rôznych iných šitých postavičiek a dekorácií. Moje bábiky sú pre mňa hobby, práca, relax a kúsok pohody na každý deň. Verím, že rovnakú radosť urobia aj Vám a Vašim blízkym.

Upozornenie k spôsobu doručovania do Balíkoboxu: nakoľko maximálny povolený rozmer balíka do balíkoboxu je 60 x 50 x 45 cm a moje balíky tieto rozmery presahujú, prosím vás, aby ste si ako výdajné miesto volili poštu a nie balíkobox. Ďakujem za pochopenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »