Domov » Žurnál+ » Autor: Jarka Imlingová

Žurnál+

Predvianočne

Jarka I. » Osobné Blogy / 2017-11-28 11:29:13 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Tak o chvíľu ich tu máme. Vianočné sviatky sú každým dňom bližšie a bližšie a my znovu – tak ako po iné roky – zdobíme svoje domovy v snahe vytvoriť krásnu a nezabudnuteľnú atmosféru Vianoc. Odkladáme celoročné dekorácie a ich miesto obsadia tie vianočné, mnohokrát oveľa pestrejšie, detinskejšie, ktoré by nám v bežný deň pripadali tak trochu „cez čiaru“. Ale cez vianočné sviatky si predsa môžeme dopriať aj také menšie úlety a návrat do svojho detstva.
Vianočné zdobenie na mňa ešte iba čaká, vaše objednávky majú prednosť, aby vám všetko stihlo do Vianoc prísť. A ja aj tak nerada zdobím vo veľkom predstihu, pretože potom to pre mňa stráca svoje čaro. Takže u nás Vianoce naplno prepuknú až nejaký týždeň pred Štedrým dňom. A napokon, veď Vianoce nie sú o honosnej výzdobe, ale o dobrom pocite, pohode, stretnutí s rodinou.  Čas pokoja a pohody, radosti a šťastia. Na pár dní odložíme bokom všetky svoje starosti, trápenia a bôle duše a užívame si spoločné chvíle s našimi najbližšími. Tešíme sa z prítomnosti, z príjemných sviatočných okamihov. Rodina sa stretáva v hojnejšom počte než obvykle cez rok, sadáme si spolu k štedrovečernému stolu, aby sme sa modlitbou poďakovali za všetko, čo nám bolo v roku dopriate – za zdravie, šťastie, dobro, pokoj a lásku v rodine.A na to všetko sa už teším. Kým to ale príde, ešte stále usilovne pracujem, aby všetko, čo ste si z mojej dielne objednali, načas prišlo ku vám a potešilo vašich najbližších ...

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Jasmin
Jasmin
1317 predaných ks, 650 hodnotení

Vítam Vás v mojom svete bábik, anjelok a rôznych iných šitých postavičiek a dekorácií. Moje bábiky sú pre mňa hobby, práca, relax a kúsok pohody na každý deň. Verím, že rovnakú radosť urobia aj Vám a Vašim blízkym.

Upozornenie k spôsobu doručovania do Balíkoboxu: nakoľko maximálny povolený rozmer balíka do balíkoboxu je 60 x 50 x 45 cm a moje balíky tieto rozmery presahujú, prosím vás, aby ste si ako výdajné miesto volili poštu a nie balíkobox. Ďakujem za pochopenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »