SAShE - slovenský handmade design.
Domov » Žurnál+ » Autor: Jarka Imlingová

Žurnál+

Krása dreva

Jarka I. » Nové výrobky / 2017-03-18 15:03:39 /  4 komentáre / 9 lajkov

Iba málokto z nás odolá kráse dreva. Drevo je vďačný materiál s dušou, no v posledných rokoch sme svedkami toho, ako sa s obľubou nahrádza rôznymi umelými materiálmi. Na našu škodu … Ja osobne som veľkým priaznivcom dreva a drevených výrobkov a pokiaľ je to len trochu možné, uprednostňujem ho pri každej príležitosti. Drevo je materiál obnoviteľný a teda šetrný k životnému prostrediu, má dlhú životnosť, je dobre opraviteľné, pôsobí teplým dojmom a takto by som mohla ešte vyratúvať nespočetne veľa jeho pozitív. Jednoducho mám drevo rada. 

A aj preto sa k nemu z času na čas vo svojej tvorbe vraciam. Iste ste v mojej galérii zaregistrovali v poslednej dobe viacero nových výrobkov z dreva. Je to taká nevyhnutná terapia medzi šitím bábik, keď už mám pocit, že treba aspoň na chvíľu prejsť na inú koľaj a šijací stroj na chvíľu vymeniť za niečo iné. Vôňa čerstvo píleného dreva, farieb a voskov - to všetko mám rada. Teším sa na nové nápady, ktoré mi víria v hlave a ja sa snažím dať im reálnu podobu. Fascinujú ma najmä "akoby" staré veci od babičky, ktoré vypadajú, že už majú čo to za sebou. Morím, natieram, šmirgľujem, voskujem, vyberám vhodné šablóny, až kým nie som spokojná. Ak mi finálny výrobok vyjde podľa mojej predstavy a aj vaše ohlasy sú pozitívne - moja práca mala zmysel.

Verím, že moje drevené výrobky a dekorácie so značkou Jasmin vás oslovia rovnako ako moje bábiky a anjelky. A ak si nájdu cestu do vašich domovov, bude to pre mňa bonus navyše a znak, že idem správnym smerom ...

Komentáre

PohladnicePreRadost áno, Vaše drevené doplky a dekorácie sú prekrásne, čarovné .... je vidieť, že si s drevom rozumiete :), určite idete správnym smerom ...

2017-03-18 19:42:12

Jasmin Ďakujem, aj drevo aj bábiky sú pre mňa relax a potešenie a zároveň aj práca. A čo už môže byť lepšie, než keď je hobby prácou ?

2017-03-18 21:50:272x

mina289 Vaša galéria je nádherná.... bábiky sú čarovné a novinky z dreva tiež, prajem veľa radosti pri ich tvorení ☺

2017-03-20 08:00:38

Jasmin Ďakujem

2017-03-21 10:26:16

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Jasmin
886 predaných ks, 396 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vítam Vás v mojom svete bábik, anjelok a rôznych iných šitých postavičiek a dekorácií. Moje bábiky sú pre mňa hobby, práca, relax a kúsok pohody na každý deň. Verím, že rovnakú radosť urobia aj Vám a Vašim blízkym.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »