Domov » Žurnál+ » Autor: Jarka Imlingová

Žurnál+

Jesenná krása

Jarka I. » Osobné Blogy / 2019-10-18 14:21:03 /  1 komentár / 6 lajkov

V ostatnom čase sa záhrada mení zo dňa na deň. Stále viac v nej prevláda žltá, okrasné trávy kvitnú nádhernými metlinami a keď zasvieti slnko, ten pohľad na záhradu je úchvatný.

Pomaly asi budem musieť začať strihať, aj keď mi to bude ľúto. Na druhej strane – kvety v črepníkoch, muškáty, kysličky, rozchodníky stále kvitnú a tak ich nechávam vonku, veď zatiaľ mrazy nehrozia.

Dnes som ráno urobila kuk z okna dielne a musela som ísť zachytiť jesennú krásu zadnej záhrady – v zime, keď bude všetko pusté, sa budem kochať aspoň fotkami …

Komentáre

PohladnicePreRadost :) v dobrom Vám závidím ten pohľad z okna ... záhradku máte čarokrásnu a určite v každom ročnom období ...

2019-10-18 15:17:46

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Jasmin
Jasmin
1445 predaných ks, 701 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vítam Vás v mojom svete bábik, anjelok a rôznych iných šitých postavičiek a dekorácií. Moje bábiky sú pre mňa hobby, práca, relax a kúsok pohody na každý deň. Verím, že rovnakú radosť urobia aj Vám a Vašim blízkym.

Upozornenie k spôsobu doručovania do Balíkoboxu: nakoľko maximálny povolený rozmer balíka do balíkoboxu je 60 x 50 x 45 cm a moje balíky tieto rozmery presahujú, prosím vás, aby ste si ako výdajné miesto volili poštu a nie balíkobox. Ďakujem za pochopenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »