Domov » Žurnál+ » Autor: Jarka Imlingová

Žurnál+

Jelenčekové

Jarka I. » Tvorba / 2019-11-19 11:44:19 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

Vianoce sú už tradične časom, keď sa snažíme vo svojich domovoch vyčariť atmosféru pokoja a pohody. Chceme, aby boli krásne, nezabudnuteľné a kúzelné. Aj preto, že Vianoce sú práve to obdobie, keď sa schádza širšia rodina, ktorá ostatnú časť roka žije vo vzdialenejších kútoch našej zeme. Aj pri sviatočnom stole sa nás schádza viac než inokedy a my sa snažíme vzácnosť chvíľ umocniť aj slávnostným stolovaním, ktoré sa odlišuje od toho každodenného – všedného. No a práve na takéto vianočné stolovanie slúži toto drevené prestieranie s motívom jeleňa z mojej dielne.

Je vyrobené z preglejky hrúbky 8 mm, morené ekomoridlom, maľované akrylovými farbami a v konečnej fáze zalakované dvomi vrstvami pamlaku kvôli ľahšej údržbe.

V rovnakom dizajne je vyrobená aj drevená podložka s jutovými úchytkami po bokoch, ktorá môže slúžiť aj ako podložka pod horúce nádoby, ale rovnako dobre na nej môžete servírovať kávičku či čaj pre dvoch.

Je vyrobená zo smrekového dreva, s ofrézovanými okrajmi, má rozmer 25 x 25 cm a po bokoch dve úchytky z hrubého jutového lana.

Všetky tieto výrobky nájdete u mňa.

Tak krásne a pohodové vianočné dekorovanie prajem, priatelia...

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Jasmin
Jasmin
1445 predaných ks, 701 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Vítam Vás v mojom svete bábik, anjelok a rôznych iných šitých postavičiek a dekorácií. Moje bábiky sú pre mňa hobby, práca, relax a kúsok pohody na každý deň. Verím, že rovnakú radosť urobia aj Vám a Vašim blízkym.

Upozornenie k spôsobu doručovania do Balíkoboxu: nakoľko maximálny povolený rozmer balíka do balíkoboxu je 60 x 50 x 45 cm a moje balíky tieto rozmery presahujú, prosím vás, aby ste si ako výdajné miesto volili poštu a nie balíkobox. Ďakujem za pochopenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »