Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Hoppanová

Žurnál+

Tie pravé Vianoce

Jana H. » Osobné Blogy / 2012-12-07 08:51:45 /  4 komentáre / 10 lajkov / 77x zobrazený

...stačí, že zacítim vôňu škorice, badianu alebo klinčekov a som opäť dieťa:) Vždy som milovala Vianoce, už odkedy si pamätám... Nebudem klamať, ako dieťa ma na nich fascinovali darčeky, blikajúce svetielka a stromček... ale čo som na Vianociach mala ešte rada??? Tú prípravu!!! Rok čo rok som sa tešila na to, keď maminka vyberie zo špajze z najvyššej poličky staručičké "vykrajovátka" a my tri- ja, mamina a moja sestra sa zavrieme na pol dňa do kuchyne a budeme piecť medovníčky :))) To bol pre mňa vždy ten najkrajší vianočný pocit!

Pred pár rokmi som sa vydala, odsťahovali sme sa od rodičov... a ja som si medovníčky už piekla sama :/ tiež to bolo krásne, ale nebolo to ono!

Ale to čo prišlo tento rok som nečakala. Piekla som medovníčky s mojou dcérou-  troj ročnou Ninkou:))) a bol to úúúúžasný pocit!!! Kuchyňa celá zapatlaná, my obe komplet ulepené, medovníkové cesto bolo aj na strope... ale tá neskutočná radosť  v jej očiach... a hrdosť, že ona môže "sama" piecť! Nááádhera!!!

Je krásne "chystať Vianoce" s maminkou, ale je neopísateľné, keď ste tou maminkou vy:)))

PS: Šťastné a Veselé!!! :)

Komentáre

dannik pekný článok :) aj medovníčky vyzerajú fajnovo :)

2012-12-07 15:51:33

JaneStream vdakaaa:) aj su- take makkucke ...

2012-12-07 17:33:25

artmaja Jani, verím Ti ako prežívaš predvianočné obdobie so svojou trojročnou dcérkou. Ja mám 8 mesačného vnúčika a poviem Ti pravdu, že by som už najradšej s ním perníčky piekla a dívala sa do jeho tváričky akú ma z toho radosť ale ešte musím počkať kým trochu vyrastie.

2012-12-16 15:17:40

JaneStream :-) stačí trošku počkať a takto o rok už aj z neho tiež bude malý cukrár :)

2012-12-16 15:41:55

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »