Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Kováčiková

Žurnál+

Ekologické darčeky pre každého + doprava zadarmo

Jana K. » Zľavy a súťaže / 2021-12-04 13:32:43 /  1 komentár / 9 lajkov

Väčšina z nás sa asi zhodne na tom, že Vianoce sú jedným z najkrajších období v roku. Zíde sa spolu celá rodina, v pozadí hrajú vianočné pesničky a všade cítiť vôňu medovníkov. Korona nás ovplyvnila vo všetkých smeroch a tak trochu nás núti rozmýšľať nad vecami a hodnotami na ktorých nám záleží. Rodina, priatelia a zdravie, no v neposlednom rade by sme mali myslieť aj na prírodu. Skúsme sa tento rok na Vianoce zastaviť a vrátiť sa k ich podstate, no myslime pri tom trochu viac ekologicky.

 

Rozhodli sme sa Vám priniesť pár typov na darčeky z našej dielne, ktoré určite potešia obdarovaných ľudí a zároveň toľko nezaťažujú životné prostredie. Snažíme sa, aby bolo ekologické úplne všetko - od materiálov z druhej ruky, cez výrobný proces až po balenie objednávok do už niekoľkokrát použitého obalového materiálu.

 

PRE ZERO WASTE ZAČIATOČNÍKA/ZAČIATOČNÍČKU

 

Ľuďom ktorý so zero waste len začínajú odporúčame pripraviť začiatočný balíček. V ňom sa môžu nachádzať vrecká na pečivo a zeleniu, lufa, či odličovacie tampóny. Prípadne môžete pribaliť aj sviečk zo včelieho či sójového vosku :).

 

 

PRE CESTOVATEĽKU ČI DOBRODRUHA

 

Pre vášnivých cestovateľov a cestovateľky máme v ponuke bambusový príbor a cestovný obal, ktorý udrží príbor čistý a pokope. Taktiež môžete k sade príboru darovať aj dobrodružný upcyklovaný batoh s Pipi, ktorý bude verne slúžiť na akýchkoľvek cestách.

 

 

PRE MILOVNÍKOV A MILOVNÍČKY SLOW FASHION

 

Počuli ste už o našej novej kolekcii vyšívaného ľanového oblečenia s názvom Linen Doe? Nie len že sa jedná o kvalitné kúsky, ale každá jedna časť je zupcyklovaná a pri tvorbe nevzniká žiaden odpad. Všetky kúsky vrátane bavlniek sú totiž z druhej ruky.

 

 

PRE ROMANTICKÉ DUŠE

 

Poznáte niekoho, kto rád trávi dlhé zimné večery za svetla sviečky s knihou v ruke? Potom máme skvelý darček. Čajové sviečky zo sójového, či včelieho vosku určite potešia. Navyše máme na výber z viacerých vôní. K sviečkam zo sójového vosku je možné pridať sušené kvety no a sviečky z včelieho vosku vieme vyrobiť vo forme so vzorom včelieho plástu. Je skrátka určite z čoho vyberať ❤️.

 

 

Okrem čajových sviečok však ponúkame aj vianočnú limitovanú edíciu - sviečky v tvare stromčeka vyrobené skrútením včelej medzistienky. Ak ešte máte záujem, treba sa poponáhľať, ostáva už len pár kusov.

 

 

PRE DETI

 

Pre malých nezbedníkov a nezbedníčky máme zas rastúce upcyklované tepláky alebo zmenšenú verziu Pipi batohu. Na zimu sa hodí aj pekný nákrčík, ktorý tiež nájdete v našom obchodíku.

 

 

PRE KREATÍVNU DUŠU

 

Hľadáte darček pre kreatívne duše? Aj o to sa vieme postarať. Nájdete u nás napríklad sadu Ši a nechaj šiť, ktorá obsahuje všetko potrebné na výrobu vlastných vrecúšok alebo kapsičku s fixkami na vyfarbenie.

 

 

Tak čo, vybrali ste si nejaký darček pre seba, rodinu či blízkych? Ak áno, tak už dlho neváhajte. Dopravu nad 8 eur za Vás totiž teraz hradíme my :).

 

HufflePuffle <3

Komentáre

Suran milý žurnálik

2021-12-05 16:49:371x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »