Žurnál+

Hrkálky, čo majú jedno uško navyše

U
Jaborca386 predaných ks, 260 hodnotení

Jana B. » Tvorba / 2021-10-19 13:00:02 /  Pridaj komentár / 18 lajkov

Mám rada, ak veci, ktoré používam, neslúžia len jedným spôsobom. Keď sú variabilné a praktické. Je predsa super, keď sa nemusíme zahltiť množstvom predmetov len na jedno použitie, ale dokážeme jednou vecou pokryť viacero činností. 

Tak toto bol asi trošku komplikovaný úvod. Kam tým mierim? K hrkálkam. Všetky ich nájdete pekne pokope tu:

https://www.sashe.sk/Jaborca/moje/hrkalky

Aj ony boli navrhnuté tak, aby boli variabilné a praktické. V prvom rade patria do rúčky dieťatka. Stimulujú nielen motoriku a hmat, ale aj všetky ďalšie zmysly. Zrak, sluch a dokonca aj chuť. Zajkove ušká, ušká líštičky alebo sloní chobot by určite vedeli o tom rozprávať, ak by mohli. :-) Najmä tie ušká...

 

 

No je tu ešte viac možností ich využitia. Na zadnej strane každej hrkálky je praktické uško. A to je práve to uško navyše. :-) Prevlečením stužky alebo peknej šnúrky je možné hrkálku upevniť. Napríklad na hrazdičku, na kolotoč nad postieľkou, na kočík alebo priamo na postieľku. Kde len chcete! Tu sa naozaj medze nekladú. A je len na vašej fantázii a potrebách dieťatka, kde sa nakoniec hrkálka ocitne. 

 

 

Z vlastnej skúsenosti trojmamy viem, že sú to niekdy naozaj úžasné miesta. Moja kabelka bola plná podobných "záchrancov". Po kabelke to bola strieška na kočíku, kde bolo vrecko na maličkosti. A jazda v aute je samostatnou kapitolou. Počas dlhšej cesty na dovolenku vzniklo na zadných sedadlách malé cirkusové "šapitó" s natiahnutým špagátikom, na ktorom viseli všetky možné obľúbené hryzadlá a hrkálky. Verím, že každá mama má svoje tajné tipy. ;-)

 

 

 

Budem rada, ak mi napíšte, na akých rôznych zaujímavých miestach sa vďaka malému ušku mohla hrkálka ocitnúť a tým spríjemniť deň nielen vášmu dieťatku, ale aj vám.

Nech žijú ušká!

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Hrkálka medvedík - 12437408_Hrkálka medvedík by Jaborca
 Páči sa 76 ľudom
15,- €
 - Hrkálka líštička - 12437419_Hrkálka líštička by Jaborca
 1 komentárov
 Páči sa 100 ľudom
15,- €
 - Hrkálka levík - 12437519_Hrkálka levík by Jaborca
 2 komentárov
 Páči sa 58 ľudom
15,- €
 - Hrkálka zajko - 12437553_Hrkálka zajko by Jaborca
 1 komentárov
 Páči sa 69 ľudom
15,- €
 - Hrkálka myška - 12437573_Hrkálka myška by Jaborca
 Páči sa 48 ľudom
15,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »