Domov » Žurnál+ » Autor: Iveta Porubcová

Žurnál+

Keď dve ruky nestačia...

Iveta P. » Tvorba / 2019-02-20 22:04:20 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

    Nedávno som opäť stretla maminku, ktorá bola na  prechádzke so svojou 3 mesačnou dcérkou.  Musela som ju vidieť ..... Nelka spokojne spinkala v kočiariku.... bolo vidieť iba malilinkú hlavičku... nečudo .... veď všetko ostatné bolo  zababušené v teplučkej deke a fusaku.  Bola stále taká malinká...........ale nádherná, spokojná, už sa jej napĺňali aj líčka.   Nelka   sa vypýtala na tento svet o 2 mesiace skôr a  musela naozaj bojovať, aby sa dnes takto mohla  so svojou maminkou prechádzať.  Keďže som ich dlho nevidela, tak mi maminka trocha porozprávala  ako Nelka stále potrebuje  cítiť nehu, lásku, teplo, istotu, bezpečenie a hlavne mať pri sebe stále svoju maminku.  A tak som  maminke  navrhla, že skúsim niečo pre nich - pre obidve  urobiť. 

     A je to také jednoduché ................  splňa všetko.....všetko,  čo Nelka potrebuje.  ISTOTU, BEZPEČIE, TEPLÚČKO,   OBJATIE  a ten palec? No je ako od maminky. Len sa pevne chytiť.  

     Trocha som vylepšila niečo, čo už  bolo vymyslené  a  tak vám s radosťou predstavujem  teraz  môj  "VANKÚSIK S RUKAMI"   a už  šup........kľudne môžete svoje ruky použiť niekde inde. 

     Nech sa páči,   budem rada, keď si pozriete  čo ruky všetko dokážu. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

IvkaP
IvkaP
449 predaných ks, 290 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Ahojte, volám sa Iveta a som jedna z Vás. Srdečne Vás vítam v mojom obchodíku venovanému naším najmenším. Verím, že sa Vám bude u mňa páčiť a radi sa ku mne vrátite.

6 TÝŽDŇOVE DODANIE!!! Termín zhotovenia je zadaný orientačne a závisí od vašich objednávok. Poprosím vás o info cez správu a až keď vám odpíšem a upresníme si termín, tak vám potvrdím objednávku. V dnešnej dobe je to cca 6 týždňov. Ďakujem.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Viacúčelový vankúš s rukami : marhuľový - 10475244_Viacúčelový vankúš s rukami : marhuľový by IvkaP
 Páči sa 41 ľudom
19,50 €
 - Viacúčelový vankúš s rukami  - rôzne farby - 10475240_Viacúčelový vankúš s rukami - rôzne farby by IvkaP
 Páči sa 60 ľudom
19,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »