Domov » Žurnál+ » Autor: Dana Ivanová

Žurnál+

Šijem - teda som

Dana I. » Tvorba / 2019-10-22 06:36:49 /  2 komentáre / 16 lajkov

Tento žurnál nie je aktívny, vidia ho len návštevníci ktorí majú na neho link!

Taká moja malá spoveď...

 

Mám prácu, ktorá ma vôbec, ale naozaj vôbec nebaví. Niekedy je to pre mňa záťaž, no niekedy aj nuda. Ale robím ju preto, že mám stály príjem, i keď na dnešnú dobu smiešny, čo sa príjmom ani nazvať nedá, keď sa nad tým zamyslím. Ale, robím, keďže mám synka a treba platiť účty ....

 

 

 

A potom mám prácu, ktorej sa venujem doma a tou je šitie. To je moja zábavka, môj relax a predovšetkým - robím ju s LÁSKOU. 

 

Šijem od roku 1994 a vôbec som nepocítila pri tom nudu, odpor alebo žeby som to robila nasilu. Vôbec nie. Asi je to moje poslanie, ktoré ma bude dlho baviť a držať nad vodou.

 

.... a preto, pre Vás, ktoré neviete pochopiť, prečo mám tak nízke ceny. Je to z dôvodu, že to musím robiť, aj keď som to chcela zavesiť na klinec už asi tisíckrát. Musím, pretože ma to naozaj baví. Ceny sú preto nižšie, aby som vecičky, ktoré šijem, mohla posunúť ďalej, aby robili radosť každej z Vás, a aj Vám, ktoré máte stály príjem taký smiešny ako ja.

 

"Robím to, čo ma naozaj baví"

Komentáre

OraEtLabora Milá Danka, veľká vďaka za Vaše vyznie, ktoré je povzbudením určite pre mnohých, čo ho čítajú. Prajem Vám veľa spokojnosti a naplnenia vo všetkom, čo robíte :)

2019-10-22 09:26:40

IvanovaDana Srdečná vďaka

2019-10-22 11:32:06

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »