Domov » Žurnál+ » Autor: Ivana Fiťmová

Žurnál+

OSOBNÝ DEŇ ZEME

Ivana F. » Tvorba / 2019-05-05 17:52:06 /  Pridaj komentár / 12 lajkov

Som učiteľkou na strednej škole s  veľmi inšpirujúcim a kreatívnym pedagogickým zborom. Ja, ktorá som sa v mladosti nepovažovala za ktovieako tvorivú, som sa za 20 rokov pekne nakazila :) 

Každoročne pri príležitosti Dňa Zeme realizujeme rôzne aktivity. Tento rok kolegyne vytvorili úžasnú bylinkovú záhradku. 

Jedna z nich sa rozhodla, že si na školskom dvore vytvorí "osobný Deň Zeme" a začala postupne upravovať časť dvora, pri ktorom parkuje autom.  Jej myšlienka ma oslovila a začala som rozmýšľať, ako by mohol vyzerať môj osobný Deň Zeme. Keďže práca v záhrade, či vytváranie skaliek nie je moja šálka kávy, rozhodla som sa zamerať svoj deň zeme na recykláciu. Vytiahla som staré fľaše, vedierka či dózy, ktoré boli v odložené s tým, že možno sa ešte zídu a ak nie tak vyhodím a dala som im nový život. A toto je výsledok.

Pretvorené vecičky sú súčasťou mojej galérie. A ešte ... rozhodla som sa minimalizovať používanie igelitových tašiek a sáčkov. Dúfam, že tento žurnál bude pre viacerých inšpiráciou na realizáciu ich "osobného Dňa Zeme".

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

IvaF
IvaF
31 predaných ks, 27 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Volám sa Ivana a venujem sa výrobe vecičiek technikou decoupage. Ďakujem za každú návštevu mojej galérie, milé slovo či povzbudenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »