Žurnál+

Prečo sa mať rád.

P
InsPEARium6 predaných ks, 5 hodnotení

Mária H. » Tvorba / 2021-01-15 07:00:02 /  Pridaj komentár / 13 lajkov

“Keď sa naučíme milovať sami seba, akceptovať sa a bezpodmienečne sa prijímať, potom sa v našom živote začnú diať zázraky.”

Louise L. Hay

 

 

Všetky vzťahy a svet, ktorý si vytvárame sú odrazom nášho vnútra. Sú naše zrkadlo. Ako chceme mať láskyplné vzťahy, úctu a rešpekt druhých ľudí, ak si nevážime sami seba?

Žijeme v náročných časoch. Negatívne emócie a informácie sa na nás valia ako vlny odvšadiaľ a nie je im úniku. Jedna z vecí, čo môžeme urobiť pre seba a svoje zdravie je mať sa rád. Spraviť si radosť. Maličkosťou, prečítanou knihou či wellness pobytom v kúpeľni. Vykašlať sa nachvíľu na povinnosti, urobiť si kávu a vypiť si ju s vyloženými nohami na gauči. Dýchať zhlboka pri krátkej meditácii. Pozrieť sa na seba a poďakovať si, svojej mysli a svojmu telu. Naučme sa poznať svoju hodnotu. Nie je to sebectvo uspokojiť najprv svoje vnútorné potreby a až potom potreby všetkých ostatných.

 

 

Poznajme dobre svoju komfortnú zónu. Až potom môže človek svoju energiu a lásku odovzdávať plnohodnotne ďalej. Nápisy na novej limitovanej kolekcii Tatoo sú malé afirmácie, ktoré ti pripomenú, že sebaláska je nesmierne dôležitá a netreba na to zabúdať.

Pekný deň,

InsPEARium

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kvetináč s betónovým kaktusom Osemuholník malý Tatoo - 12849297_Kvetináč s betónovým kaktusom Osemuholník malý Tatoo by InsPEARium
 1 komentárov
 Páči sa 39 ľudom
8,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »