Žurnál+

Jarné dekorácie nielen na stôl

Ikiky4 predané ks

Lívia B. » Tvorba / 2022-04-26 17:00:04 /  2 komentáre / 16 lajkov

Ahojte!

Rada by som Vám stručne ukázala, čím všetkým z mojej ponuky sa dá ozdobiť jedálenský, kuchynský alebo konferenčný stôl, resp. iné skrinky a povrchy. A kto chce, môže si všetko aj zavesiť. Ako vždy hovorila naša slovenčinárka na strednej - Fantázii sa medze nekladú.

Všetko sa odvíja od základných podšálok, alebo ako im hovoríme u nás doma, podpivníkov. Nebudem ich zbytočne opisovať, veď raz vidieť je viac ako stokrát počuť, všakže.

 

 

Podpivníky sú tvorené ôsmymi okruhmi upletenými z trojmilimetrového špagátu z recyklovanej bavlny, tieto konkrétne v odtieni Blush. Ich priemer je približne okolo 16 cm. Okraje sú starostlivo vyčesané.

Potom, ako som si odplietla dostatočný počet týchto okrúhlych podšálok, dostala som chuť na zmenu a prišli na rad obdĺžnikové. 

 

 

Tieto sú rozmerovo trošku menšie (10x15 cm), čo sa však po dohode dá prispôsobiť, tiež vyrobené z rovnakého materiálu, konkrétne vo farbe Teal.

Po čase som sa vrátila k pleteniu okrúhlych podpivníkov, ale trochu som im pridala na originalite.

 

 

Podšálku vpravo nižšie na obrázku som nazvala Strapáč, nakoľko okrajová ofina je trošku šišatá a jeho uhladenejšia sesternica nesie názov Kvetina - vďaka vlnovke, ktorá lemuje jej okraje. 

Zatiaľ posledný nápad, s ktorým som osviežila základné podpivníky bol "budem pliesť, až kým sa mi neminie motúz" a týmto prevratným spôsobom vznikla väčšia dekorácia na stôl, na obrázku nižšie vo farbe Coffee.

 

 

Podložka má priemer do 25 cm, ale prirodzene môže mať viac, ale aj menej. Závisí, aká sa na Váš stolík bude najlepšie hodiť. 

Pri aranžovaní fotky som schmatla aj nástennú dekoráciu v identickej farbe, a síce venček a prekvapilo ma, že položený na stole je tiež veľmi vkusný, takže nemusí zákonite iba visieť. Na fotkách nižšie je vidno zavesený aj položený. 

 

 

 

Takže už si stačí len vybrať farbu, veľkosť a typ a jarná výzdoba je vybavená :)

Komentáre

ButterflyHandMade Krásne kúsky ❤️

2022-04-27 12:34:00

Ikiky Dakujem

2022-04-27 12:42:50
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Makrame podlozka pod pohar - 14504315_Makrame podlozka pod pohar by Ikiky
 Páči sa 13 ľudom
6,- €
 - Macrame podsalka - 14281778_Macrame podsalka by Ikiky
 Páči sa 4 ľudom
6,- €
 - Makrame veniec - 14476583_Makrame veniec by Ikiky
 Páči sa 5 ľudom
30,- €
 - Makrame podlozka - 14493623_Makrame podlozka by Ikiky
 Páči sa 2 ľudom
10,- €
 - Makramé podložka  - 14499970_Makramé podložka by Ikiky
 Páči sa 4 ľudom
6,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »