Domov » Žurnál+ » Autor: Silvia Ďurovcová

Žurnál+

Prezentuj svoju značku a zapoj sa do projektu

Silvia Ď. » Pozvánky a Reportáže / 2019-10-15 15:07:50 /  1 komentár / 6 lajkov

Ahojte priatelia.

Pred rokom som započala myšlienku umeleckého projektu, ktorý by podporil mladých umelcov, čo by sa radi prezentovali.
● Myšlienka je založená na vlastnej skúsenosti nekonečného hľadania priestoru pre výstavu a prezentáciu vlastnej značky.

Študovala som maľbu a vždy som sa snažila popri škole nájsť si kaviarničku, podnik, kde by som si mohla vystaviť práce. Nebolo to jednoduché, pritom po výstave boli sami majitelia podniku radi, pretože sa zase o trošku viac spropagoval ich samotný biznis :)
Ale! Čím ďalej, tým viac vzniká veľa nových alternatívnych miest, co-workingových kaviarní, malých galérii, knižníc,... ktoré radi pomôžu v prezentácii lokálnych umelcov.

● Vytváram tak projekt CommA [communication, common, community] ktorý slúži ako sprostredkovateľ medzi priestorom a umelcom (výtvarník, dizajnér, hudobník,..), ktorý by rád ukázal svoju tvorbu na všedných miestach.
Vytvára sa databáza spomínaných miest, ktoré sú ochotné podporiť umelcov a dať im kúsok zo svojho priestoru :) Či už to bude koncert alebo výstava, predaj hand-made výrobkov, workshop, dielničky,...
Po mojom zatiaľ krátkom skautingu zaznamenávam prvé miesta a púšťam sa do realizácie.

● Na začiatok vytváram tento easy stojan, ktorý zaplním produktmi od handmade kreatívcov a umiestnim do spomínaných miest.


------------------------------------------------------
Ak máš záujem, teším sa na spoluprácu. :)

Komentáre

obrazy.srdca Ahoj, zaujímalo by ma viac o projekte CommA. Máš to najakú webovú alebo fb stránku? Môžeš ma kontaktovať cez správu na sashe. vďaka. Živa

2021-01-06 15:26:16

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »